Re: цензії

02.08.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун лікарка-психіатриня, психотерапевтка, письменниця
Після цієї книжки хочеться подзвонити мамі
02.08.2026|Ігор Чорний
Інтриги, шпаги і любов
31.07.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун, лікарка-психіатриня, PhD, психотерапевтка, письменниця
Закохатися в життя — означає повернутися до себе
29.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Без миті немає вічности
26.07.2026|Ігор Зіньчук
У полоні Чугайстра
22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків
«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
21.07.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Бути Небом ― це любити всіх
20.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Різьба на долонях
20.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикант
Бути переможцем — це вибір
18.07.2026|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Промені любові осонцюють життя
Головна\Події\Зустрічі

Події

19.05.2010|15:29|Буквоїд

«ПРО спорт» на «Суботнику»

22 травня о 14.00 в книжковому магазині «Читайка» (Київ, Книжковий ринок) Національний Олімпійський Комітет та видавництво «Грані-Т» презентують нову серію книг: «Життя видатних дітей, ПРО спорт».

У квітні 2010 року у видавництві «Грані-Т» за підтримки Національного Олімпійського Комітету  вийшли нові книги  про дитинство  українських олімпійців.  Наразі видані три книги: про баскетбол, легку атлетику, художню гімнастику, буквально на днях буде видана книга про фехтування.  На «Суботнику»  автор книги  та прес-секретар фонду Сергія Бубки Олександр  Мащенко розповість про те, як створювалась серія «ПРО спорт», про найскладніші моменти у житті відомих спортсменів. 

Спеціальні гості «Суботника»:

Ганна Безсонова – гімнастка, абсолютна чемпіонка світу  2007 року,  бронзовий  призер Олімпійських ігор 2004 і 2008 року, Ольга Харлан – фехтувальниця,  чемпіонка Олімпійських ігор в Пекіні -2008, краща спортсменка України по версії НОК в 2008 і 2009 роках,Дарина Недашківська – прес-секретар Національної федерації фехтування України.

Партнери  «Суботників» – книжковий портал «Буквоїд», літературний конкурс  «Коронація слова», видавництво   «Грані-Т»

Інформаційна підтримка – «Главред», «Профіль», «Газета по-Киевски», спільнота блогів  «Сумно.ком»



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери