Головна\Події\Зустрічі

Події

30.04.2009|08:48|Буквоїд

Стрийські літературні четверги

На визнання «найкнижковішим» в Україні райцентром активно претендує місто Стрий, що на Львівщині. 30-31 травня тут відбудеться книжковий ярмарок.

Мабуть, Стрий надихнувся успіхом вже традиційної «Книжкової толоки», яка втретє пройшла цієї весни у сусідньому містечку Миколаїв. Ініціатор та ідейний натхненник «Книжкових толок» у Миколаєві та Стрию - директор миколаївського «Молодіжного центру» Любов Хомчак. Саме ця жінка започаткувала й щочетвергові літературні зустрічі у стрийській книгарні, яку в місцевому будинку «Просвіти» відкрили наприкінці минулого року.  
- У Стрию лише кілька місяців працює українська книгарня, але вже усі в місті знають про «Літературні четверги», і охоче приходять поспілкуватися з письменниками та видавцями, - каже Любов Хомчак. 

Найближчого четверга, 30 квітня, о 17 годині у книгарні відбудеться зустріч з Галиною Вдовиченко, автором дебютного роману «Пів’яблука», який отримав спеціальну відзнаку «Коронації слова-2008» «Вибір видавців». Тема зустрічі: «Проблема часу: як встигнути зробити найголовніше?». Галину привезе видавництво «Нора-Друк». На «Стрийських четвергах» вже побувало чимало письменників. Видавництво «Лілея» привозило Тараса Прохаська, «Сполом» - Богдана Стельмаха, «Апріорі» – Марію Чумарну, літературна агенція «Піраміда» - Галину Пагутяк та Василя Габора, «Срібне слово» – Романа Іваничука, «Аверс» – молоду авторку Оксану Весну... Увесь список стрийських гостей зайняв би вже не одну сторінку.  Заплановано зустрічі з Ірен Роздобудько, Андрієм Кокотюхою, Юрієм Іллєнком, Надією Черкес.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

31.05.2026|06:35
Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
31.05.2026|06:21
Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
30.05.2026|15:00
Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
29.05.2026|07:54
Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
29.05.2026|07:50
«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
21.05.2026|13:04
«Межі причетності» та митці з 7 країн: фестиваль «Фронтера» оголосив фокусну тему


Партнери