Re: цензії

12.06.2026|Дана Пінчевська, мистецтвознавець
Путівник мистецькими жанрами: «Живопис...» Катерини Липи
10.06.2026|Ігор Зіньчук
Як знайти шлях до успіху компанії?
05.06.2026|Ганна Клименко-Синьоок
Перетин - Перехід - Присутність: Містичні лабіринти прозопису Алли Рогашко
04.06.2026|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Карпатського національного університету імені Василя Стефаника
«Українська ластівка» в культурно-історичному вимірі та міждисциплінарній інтерпретації Лідії Ковалець
31.05.2026|Надія Позняк
Вивільнення пам´яті
31.05.2026|Ігор Чорний
Коли жінці нудно
«Війна у лісовій пісні»
30.05.2026|Ігор Зіньчук
Нова книга поезій Ліни Костенко «Вітер з Марса» – застереження для людства
29.05.2026|Василь Кузан
Безгрішні тексти
Анімізм як форма поезії, або Дещо про практичні дослідження магії

Події

21.03.2023|15:44|Буквоїд

«Читаємо з любов`ю»: Yakaboo та Новий канал починають спільний проєкт з популяризації читання

Цього тижня на Новому каналі стартує серіал «Молода», події якого відбуваються за лаштунками книжкового видавництва. На честь цього національна книжкова платформа Yakaboo спільно з Новим каналом запускають проєкт популяризації читання «Читаємо з любов`ю».

Головна ціль такої колаборації — підтримати інтерес українців до читання, а також підкреслити роль книги як інструменту психологічної розрядки та відновлення ментального здоров`я.

Yakaboo і Новий канал планують разом розповідати про цікаві книжкові новинки на українському видавничому ринку, готувати книжкові рекомендації від зіркових ведучих, проводити спільні промо та розіграші у соцмережах, інтегрувати тему читання та любові до книжок у телевізійні проєкти.

Ситком «Молода», який стартує вже сьогодні, 20 березня о 20:00 на Новому каналі — це романтична та дотепна історія про 40-річну Ольгу (її блискуче зіграла акторка Ольга Жуковцева), яка змушена вдати з себе набагато молодшу жінку заради повернення у професію та отримання бажаної роботи у видавництві.

І хоча в серіалі домінує тема любові та легкий гумор, наскрізна тема ейджизму має привернути увагу глядачів. Це суспільно важливий момент, оскільки стереотипи щодо віку працівників не приносять користі бізнесу і у соціумі зараз активно ведеться боротьба з цим ганебним явищем.

Звісно, у серіалі дуже багато книжок, бо більшість подій відбувається в офісі видавництва, де вся атмосфера нагадує про те, що читати книжки здорово, модно і навіть сексі.  То ж якщо ви любите книжки, якщо вам цікаво дізнатися, як рукописи перетворюються на бестселери та які пристрасті чи навіть інтриги вирують у книжковому світі – Yakaboo запрошує до перегляду «Молодої»!

«Коли до нас звернувся Новий канал з пропозицією  проєкту «Читаємо з любов`ю», ми були у захваті. Це ж круто популяризувати читання та українських авторів через телевізійний контент разом з таким рейтинговим каналом і це повністю співпадає зі стратегією Yakaboo: зробити Україну країною Європи, у якій найбільше читають», — зазначає CЕО Yakaboo Олена Безугла.

Компанія Yakaboo не тільки виступила консультантом серіалу «Молода», вона запросила знімальну групу на найбільший в Україні книжковий склад, де також проходили зйомки. А в кадрах серіалу можна буде побачити реальні книжки — топи продажів видавництва Yakaboo Publishing. Разом з героями та акторами серіалу, а також ведучими Нового каналу Yakaboo планує розказувати українцям не тільки про важливість та користь читання, але й про задоволення, яке воно приносить.

У свою чергу автори ситкому вважають, що легкий сюжет, гумор та книжки допоможуть глядачам трошки відволіктись від суворої реальності — звісно, бо серіал знімався ще до початку повномасштабного вторгнення. Але саме зараз всім українцям так не вистачає  теплих згадок про наше мирне життя, своєрідної «паралельної реальності», яка хоча б ненадовго дала б нам відчуття перепочинку, психологічно нас перезавантажила, підживила вірою у краще. Саме тому у серіалу є всі шанси здобути прихильність глядачів.

«Серіал «Молода» порушує питання ейджизму, любові до себе, віри в свою мрію і силу кохання. Кожен хоче залишатися молодим і бути завжди затребуваним, гарним, активним, цікавим і в темі. Цей серіал покаже глядачам, що бути таким можна в будь-якому віці, і немає різниці, яка цифра стоїть в паспорті. Соціум і радянська влада насадили нам багато установок. Тож хочеться свободи у головах і більше шансів проявити себе у будь-якому віці», — говорить режисерка «Молодої» Міла Погребиська.

Інформація: Yakaboo



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

11.06.2026|14:37
«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
31.05.2026|06:35
Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
31.05.2026|06:21
Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
30.05.2026|15:00
Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
29.05.2026|07:54
Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
29.05.2026|07:50
«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея


Партнери