Головна\Події\Інтернет

Події

03.01.2012|22:17|Буквоїд

За темпами зростання популярності українська Вікіпедея - друга у світі

У грудні 2011 рокупопулярність української Вікіпедії виросла на 50% в порівнянні з груднем 2010 і становила 43,5 мільйона переглянутих протягом місяця сторінок.

В 2011 році було створено 101 тис. нових статей. За числом статей - їх зараз більше 350 тис., українська Вікіпедія протягом року перейшла з 16-го на 14-е місце серед 282 вікіпедій світу.  

В 2011 був подоланий ще один рекорд - число активних користувачів (тих що протягом місяця зробили хоча б одну правку), вперше перевищило 2 000.   «Ці результати були б неможливими без невтомної жертовної праці сотень добровольців, які наповнюють Вікіпедію - світову скарбницю вільних знань українським вмістом», зазначив виконавчий директор громадської організації «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич. «Не можете писати статті - допоможіть матеріально», продовжив він.  

Правила Вікіпедії не дозволяють платити редакторам, однак «Вікімедіа Україна» на пожертви меценатів стимулює редакторів непрямим способом - організовує краєзнавчі експедиції, конференції для спілкування і обміну досвідом вікіпедистів, проводить конкурси з написання статей на певну тематику.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери