Головна\Події\Культура

Події

14.06.2019|12:25|Буквоїд

Театр “Актор” запрошує на літні літературні читання на свіжому повітрі

21 та 22 червня о 20:00 трупа театру “Актор” проведе перший сеанс літніх літературних читок в рамках проекту “Summer time в “Акторі”.

На відкритій локації у дворі театру читатимуть короткі розповіді-анекдоти Вуді Аллена зі збірки “Повний безлад”, пригощатимуть шампанським, розважатимуть музикою.

Поки репертуарні театри беруть перерву, а добра частина жителів міста планують відпустки, ми організовуємо свій варіант легкої літньої театральної розваги на вечір.

“Summer time” – літній проект театру “Актор”. Суть його полягає в тому, що кожні вихідні артисти трупи збиратимуться на затишному подвір’ї, аби прочитати вам в ігровій формі вибрані твори класиків і нонконформістів від літератури.

Одна з основних задач проекту – не так частувати вас у прекрасну червневу погоду похмурим Достоєвським на ніч, як допомогти налаштуватись на гармонію, бризки шампанського, гарний настрій, джазовий післясмак і по можливості досягти ефекту повного chill out.

Для першої події “Summer time в “Акторі”: фейлетони Вуді Аллена” ми обрали тексти блискучого нью-йоркського режисера і сатирика. Ми в театрі “Актор” просто впевнені, що мотиви Верхнього Іст-Сайду розвіять міську спеку і прикрасять будь-які вихідні

Чекаємо на вас 21 та 22 червня!

Квитки за посиланням:https://kiev.karabas.com/ua/summer-time-fejletoni-vudi-allena/order/коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери