
Re: цензії
- 14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. ДніпроЗа якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
- 03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро«Був на рідній землі…»
- 02.09.2025|Віктор ВербичКнига долі Федора Литвинюка: ціна вибору
- 01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. СумиОдухотворений мегавулкан мезозойської ери
- 25.08.2025|Ярослав ПоліщукШалений вертеп
- 25.08.2025|Ігор ЗіньчукПравди мало не буває
- 18.08.2025|Володимир Гладишев«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
- 12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПолтавська хоку-центричність
- 07.08.2025|Ігор ЧорнийРоки минають за роками…
- 06.08.2025|Ярослав ПоліщукСнити про щастя
Видавничі новинки
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
- Мар’яна Копачинська. «Княгиня Пітьми»Книги | Буквоїд
- "Моя погана дівчинка - це моя частина"Книги | Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
Події
«Вона» Пола Верховена виходить у кінопрокат
29 вересня на екрани українських кінотеатрів виходить «Вона» – еротичний трилер від творця «Основного інстинкту» Пола Верховена. Головну роль виконала зірка європейського кіно, дворазова володарка Срібного призу Каннського кінофестивалю за найкращу роль Ізабель Юппер.
Мішель – заможна парижанка і співвласниця великої компанії з розробки відеоігор. Вона розлучена, син живе своїм дорослим життям. Тим часом у Мішель необтяжливий роман із чоловіком подруги. Одного разу до будинку героїні вривається чоловік у масці, б´є і гвалтує її. Коли злодій зникає, Мішель не заявляє у поліцію. Жахлива історія пробуджує у ній потаємні інстинкти й психологічні травми, що йдуть з дитинства і пов´язані з батьком. У кожному з чоловіків зі свого оточення вона починає бачити гвалтівника. Мішель хоче знайти кривдника, але зовсім не для того, аби здати його поліції...
За словами Ізабель Юппер, «Мішель – цинічна, щедра, ласкава, холодна, незалежна, залежна, прониклива. Її можна назвати якою завгодно, але не сентиментальною; суть героїні – внутрішня сила, неординарність і сучасність».
За основу стрічки узято роман «Ох ...» Філліпа Джіана, який отримав престижну французьку Премію Інтеральє. «Вона» була представлена в офіційній конкурсній програмі Каннського кінофестивалю, де претендувала на «Золоту пальмову гілку». Фільм отримав теплі відгуки у пресі, критики підкреслювали оригінальне жанрове рішення стрічки – за допомогою гумору та іронії Верховенові вдалося подати еротичний трилер в абсолютно новому прочитанні.
Це перший фільм Пола Верховена, знятий у Франції. Автор «Основного інстинкту», «Шоугерлз» і «Згадати все» повернувся до великого кіно після десятирічної паузи – попереднім його фільмом був касовий хіт «Чорна книга» про Другу Світову.
«Вона» виходить на екрани кінотеатрів у четвер, 29 вересня. Напередодні у столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться допрем´єрний показ. Картину побачать глядачі в Києві, Дніпропетровську, Львові, Луцьку, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Сумах, Тернополі та Харкові. «Вона» демонструється в українській озвучці, а також мовою оригіналу з субтитрами.
Коментарі
Останні події
- 11.09.2025|19:25Тімоті Снайдер отримав Премію Стуса-2025
- 10.09.2025|19:24Юліан Тамаш: «Я давно змирився з тим, що руснаків не буде…»
- 08.09.2025|19:3211 вересня стане відомим імʼя лауреата Премії імені Василя Стуса 2025 року
- 08.09.2025|19:29Фестиваль TRANSLATORIUM оголосив повну програму подій у 2025 році
- 08.09.2025|19:16В Україні з’явилася нова культурна аґенція “Терени”
- 03.09.2025|11:59Український ПЕН оголошує конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2025 р
- 03.09.2025|11:53У Луцьку — прем’єра вистави «Хованка» за п’єсою іспанського драматурга
- 03.09.2025|11:49Літагенція OVO офіційно представлятиме Україну на Світовому чемпіонаті з поетичного слему
- 02.09.2025|19:05«Пам’ять дисгармонійна» у «Приватній колекції»
- 27.08.2025|18:44Оголошено ім’я лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка-2025