Головна\Події\Культура

Події

26.11.2013|09:45|Буквоїд

Виставка «Червоне і чорне» провокує революцію свідомості

27 листопада в галереї «Мистецька збірка» (вул. Терещенківська, 13) відкриється виставка художника Віктора Дейсуна «Червоне і чорне».

Доля – полотно, прошите  червоно-чорними стрілами. Виставка Віктора Дейсуна пульсуючою енергією кольору провокує революцію у свідомості глядача. В його роботах втілилися вічна єдність і протистояння: любові і смерті, пристрасті і гріховності, творення і руйнування. Тільки в їх поєднанні криється справжня краса і сила буття. Червоний і чорний – два найвпливовіших кольори-символи. Вони визначають, центрують і направляють русло життя. Під їх прапором проходять війни і революції, вони проступають в орнаментах стародавніх народностей, в магічних ритуалах первісних племен.

Стріла – центральний образ проекту – сонячний символ досягнення мети. Це – сила, що вражає мішень. Це – вектор обраного руху. Це – шлях і кінцевий пункт одночасно.  Щоразу, опиняючись на роздоріжжі, ми здійснюємо вільний вибір: дороги, мішені і того, яким кольором буде заряджена стріла з сагайдака можливостей. Все залежить тільки від рішення власника.

 

Виставка запрошує глядача взяти участь в інтелектуальній і емоційній грі. Поглянути, якими кольорами розфарбована його доля. Переосмислити важливість вибору в кожному поворотному моменті. Прийти до усвідомлення: можливо, пора ризикнути і випустити чорну стрілу або звернути зі звичного шляху слідом за червоним променем.

Віктор Дейсун, художник: «Створюючи виставку, я надихався традиційними кольорами української вишивки, як у словах Павличка: червоне  – то любов, а чорне – то журба.  Це класика в сучасній інтерпретації, гімн життєвої амбівалентності».

Максим Волошин, директор галереї «Мистецька збірка»: ««Червоне і чорне» – це життєствердна, вітальна виставка. Впевнений, що кожного гостя експозиція зарядить колосальною енергією, жагою діяльності і просто прекрасним настроєм».

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери