Головна\Події\Культура

Події

02.08.2013|08:41|Антоніна Спірідончева

Магазин “Книги”: 15 років у центрі Києва з вітчизняною продукцією

Київський магазин “Книги”, що знаходиться по вул. Пушкінській, 8-а, 31 липня відсвяткував 15-річчя.

Привітати іменинника прийшли письменники, постійні читачі та друзі. І є з чим! 15 років у самісінькому центрі міста, та ще й виключно на вітчизняному книжковому асортименті — справжнє геройство!

Вітання і квіти приймала натхенниця і берегиня книгарні — Любов Трофимова.

Крім того, магазин “Книги” - місце тусовочне, адже в ньому постійно відбуваються презентації книжок, зустрічі з письменниками, літературні читання. Та й заснований він спершу як товариство книголюбів (реєстрацію підприємства "Основа" здійснено задля повноцінної економічної діяльності).

Тож атмосфера була дружньою, неофіційною. Чудовий розіграш кухлів Ex Librіs (ідея Ірен Роздобудько, частина кухлів з її ж авторськими малюнками) нікого не залишив без подарунку. Молодий акордеоніст Євген Гаврилюк супроводжував свято популярними мелодіями і виконанням класичних творів (те і те було дуже доречним). Письменники Міла Іванцова з Олександром Єсауловим станцювали під ручку, чим дуже здивували випадкових відвідувачів книгарні.

Міла Іванцова і Євген Гаврилюк

Олександр Єсаулов і Любов Трофимова

Розмовляли про книжки, обкладинки і тексти. Пили за книгарню і читача. Зичили масштабного читання і цікавої літератури.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери