Re: цензії

14.11.2019|Уляна Гурбик
Зубси. Усмішка-це моя суперсила!
14.11.2019|Богдан Дячишин, Львів
Духовний вимір сльози
12.11.2019|Микола Адам, Білорусь
Література – це я
04.11.2019|Ігор Зіньчук
Як підкорити машину часу?
03.11.2019|Ніна Бернадська
Коли ж настане доба Дінапра?
30.10.2019|Михась Ткач, письменник, головний редактор журналу «Літературний Чернігів»
Словник Ткача – унікальне явище
29.10.2019|Наталія Мрака, кандидат психологічних наук
Паризьке літо з художником Ерделі
25.10.2019|Микола Гринь, член Національної спілки журналістів України
POST. POST.SKRIPTUM
Невпинний пошук себе і власного шляху
22.10.2019|Ярослав Поліщук
Втеча старого Пегаса
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

06.11.2019|16:42|Буквоїд

«Видавництво Старого Лева» відмовилось від поліетиленової упаковки

Книги можна придбати в паперових пакетах та спеціальних букбоксах

«Від сьогодні жодних поліетиленових  пакетиків!», - вирішив Старий Лев й замовив оригінальне картонне пакування-трансформер для своїх книг. Тож відвідувачі Книгарень-Кав´ярень Старого Лева у Львові, Києві, Дніпрі та Одесі матимуть змогу упакувати книги у міцний паперовий пакет, еко-торбу Старого Лева або у власну торбинку. А книголюби, що користуються послугами онлайн-книгарні, отримають своє замовлення у спеціальному картонному пакуванні. 

Нове картонне пакування вміщує від 1 до 5 книг та буває трьох форматів, щоб зручно транспортувати й величезні «Карти», й невеликі «36 і 6 котів». А головне - воно компактне, захищає книги від пошкоджень, його легко здати на переробку й можна використовувати повторно.

Зауважимо, пакування є безкоштовним і діє на покупки у мережі книгарень видавництва, включно з онлайн-книгарнею. Таким чином Старий Лев робить маленький, але важливий та усвідомлений крок до зменшення споживання поліетилену, який все ще дуже складно повторно переробляти в Україні.

Нагадаємо, до цього «Видавництво Старого Лева» експериментувало з пакетами, котрі швидко розкладаються у землі, поки не дійшло рішення повністю відмовитись від використання поліетилену в упакуванні книжкових відправлень.

Варто додати, що деякі подарункові видання Старого Лева задля збереження цілісності і уникнення можливих пошкоджень все ще обтягнуті в один шар поліетиленової плівки. Наразі видавництво працює над альтернативною обгорткою для таких книг.

«Видавництво Старого Лева» — українське видавництво для всієї родини,  засноване у Львові. Випускає твори художньої літератури, поезію, освітні й науково-пізнавальні книжки для дітей, мотиваційну та бізнес-літературу, кулінарні та альбомні видання, що вирізняються якістю друку та впізнаваним стилем.  Має представництва у Львові, Києві, Дніпрі та Одесі.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери