Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Події\Книжковий ринок

Події

17.04.2015|12:27|Буквоїд

Шоумен Антін Мухарський написав книжку для дітей

Письменник, телеведучий, автор багатьох музичних та мистецьких проектів, а також багатодітний батько Антін Мухарський написав дитячу книжку.

Казкову повість «Легенда про Квітозавра», видану у «Фоліо» й ілюстровану художником Клаусом Івановим (Євгеном Матвієнком), презентують під час «Книжкового Арсеналу» в Києві.

Нову книжку для дітей зазвичай «дорослий» автор Антін Мухарський присвятив своїм п’ятьом дітям. «За останній рік дуже скучив за дітьми. Не минає дня, не минає години, щоб не думав про них!» – зізнається автор. «Я давно мріяв написати казку, яку було б цікаво читати дітям та їхнім батькам. І щоб там неодмінно були динозаври, інопланетяни, міжгалактичні подорожі, детективні пригоди та справжнє кохання, – ділиться письменник. – А ще таку, де всі герої були б упізнаваними, а сюжет розгортався у нашому чарівному місті саме о тій порі, коли дніпровські схили вкриває бузкова піна, а на старих каштанах запалюються мільйони свічок, і Київ стає схожим на справжню казку. Наскільки це мені вдалося – вже судити читачеві. Але я дуже старався».

антін3

Інформація: БараБукакоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери