Інфотека - письменники

Спірідончева Антоніна

 Народилась і виросла у місті Києві.

Закінчила українську гімназію (1999), творче агентство «Юн-прес» (1999), здобула юридичну (2004) та фінансово-економічну (2009) освіту. Працювала в різних державних структурах та приватних компаніях.

Перші літературні та журналістські спроби публікувались у гімназійній газеті. На початку двотисячних з’явились перші публікації віршів і прози в періодиці.

З 2007 року активно публікується в інтернеті (вірші, проза, статті).

Перша книжка «Весна-поетеса» (2009) була відмічена дипломом «Дебют молодого автора» книжкового ярмарку «Медвін-2009». У збірку ввійшли переважно ранні поезії.

«Бізнес-провокація» (2011) - друга книжка автора. Роман написано російською мовою. Це стьоб над командами директорів, піаром та журналістикою.

«Малолітка»(2012) - книга про дівчат, які стають дорослими (і не тільки). Це збірка оповідань, об’єднаних молодіжною (дівчачою) проблематикою і зібраних під однією обкладинкою.

«Книжка на ніч» (2014) – нова збірка поезій, в яку ввійшли Галерея жіночих портретів, Діалоги про самотність та інші тематичні розділи.

Антоніна Спірідончева публікується на літературних сайтах, блог-сервісах, сайті громадянської журналістики «ХайВей». Має публікації віршів та прози в «паперовій» періодиці, інтерв’ю та читання творів на радіо. Є учасником кількох літературних спільнот, бере участь у музично-літературних акціях, поетичних читаннях.Партнери