Інфотека - письменники

Позняк-Хоменко Наталка

Народилася 13 травня 1972 року в селі Антонівка Володимирецького району на Рівненщині.

Дитинство і юність пройшли в сусідньому старовинному літописному містечку Дубровиця. У 1994 році закінчила філологічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка.

Ще під час навчання була співучасником-співглядачем (а коли випадало – то й співорганізатором) багатьох пісенних фестивалів, за що від Володимира Шинкарука отримала почесне звання «заслуженої тусовщиці України». Брала участь у роботі оргкомітетів фестивалів «Червона рута», «Тарас Бульба». У 1995 р. стала лауреатом літературного конкурсу ім. Б.-І. Антонича «Привітання життя».

З 1995 року подалася в журналістику, на практиці освоївши пракитично всі жанри цієї професії. Мала авторські програми на телебаченні, працювала в тижневику «Без цензури», друкувалася у багатьох провідних виданнях та інтернет-сайтах.

Член НСПУ, багаторічний учасник літературного об’єднання «Радосинь», де заразилася перекладами з білоруської. Автор поетичної збірки «По дорозі до казки». Співавтор (разом із Сашком Хоменком) книги біографічних нарисів «Українські вісники» та двох прекрасних донечок.

Далі буде…Партнери