Інфотека - письменники

Довженко Отар

Народився у 1981 році в Запоріжжі. Жив у Дніпропетровську, Львові, Києві, тепер знову у Львові. Закінчив факультет журналістики Дніпропетровського національного університету. З 2006 року працює заступником шеф-редактора проекту «Телекритика».

Публікується в різних українських виданнях, куди пише переважно на теми медіа та їх взаємин із суспільством. Редактор збірки матеріалів «Телекритики» «Джинсова свобода».  

Після переїзду до Львова у 2001-му пережив глибокий особистісний катарсис, кілька років пропрацювавши нумератором (штампувальником бланків суворої звітності вручну) і досягнувши на цьому фронті чималих професійних успіхів. У 2001-2005 роках – головний редактор літературного сайту «Літклуб», навколо якого у Львові існувало однойменне літературне угрупування. З 2004 року веде блог http://otar.livejournal.com.У першій половині 2000-х мав час на художню творчість; сухий підсумок – прозова збірка «Квітослава», що вийшла у 2006 році у видавництві «Факт». У німецькому видавництві Tzuica у 2009 році обіцяє вийти збірка німецьких перекладів, у якій буде одна досі не опублікована українською новела.

Контактні дані

веб-сайт: otar.livejournal.com


Партнери