Події

16.10.2008|21:12|Буквоїд

Автор книги про мафію їде з Італії через загрозу замаху

Італійський письменник Роберто Савіано, за чиїми романом «Гоморра» знято фільм про неаполітанську мафію, збирається виїхати з Італії.

Поліція повідомила, що на нього готується замах. «Гоммора» отримав гран-прі Канського фестивалю й став претендентом від Італії на премію «Оскар».
У щоденній газеті La Repubblіca Савиано написав, що «на певний час покине Італію», щоб уникнути погроз із боку неаполітанської мафії «Камора». «Гоммора», яка була видана у 33 країнах, написана у жанрі журналістського розслідування. Роберто Савіано описав підприємницьку діяльність неаполітанської мафії, а також про причини мафіозної війни кланів в деградованому неаполітанському кварталі Скампія. У книзі письменник поіменно назвав імена мафіозі – Мікеле Загарія, Антоніо Йовіне та Франческо Ск’явоне. Після виходу книжки вона очолила національний список бестселерів.

З 2006 року Савіано перебуває під охороною поліції. 

Роберто Савіано народився у 1979 році у Неаполі. Вивчав філософія в університеті «Федеріко II». Працював журналістом для L´Espresso та «La Repubblica». Зараз займається літературою и пише репортажі.

Персональний сайт Роберто Савіанокоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери