Буквоїд

Автор книги про мафію їде з Італії через загрозу замаху

16.10.08 21:12 / Буквоїд
Італійський письменник Роберто Савіано, за чиїми романом «Гоморра» знято фільм про неаполітанську мафію, збирається виїхати з Італії.
Поліція повідомила, що на нього готується замах. «Гоммора» отримав гран-прі Канського фестивалю й став претендентом від Італії на премію «Оскар».
У щоденній газеті La Repubblіca Савиано написав, що «на певний час покине Італію», щоб уникнути погроз із боку неаполітанської мафії «Камора». «Гоммора», яка була видана у 33 країнах, написана у жанрі журналістського розслідування. Роберто Савіано описав підприємницьку діяльність неаполітанської мафії, а також про причини мафіозної війни кланів в деградованому неаполітанському кварталі Скампія. У книзі письменник поіменно назвав імена мафіозі – Мікеле Загарія, Антоніо Йовіне та Франческо Ск’явоне. Після виходу книжки вона очолила національний список бестселерів.

З 2006 року Савіано перебуває під охороною поліції.  Роберто Савіано народився у 1979 році у Неаполі. Вивчав філософія в університеті «Федеріко II». Працював журналістом для L´Espresso та «La Repubblica». Зараз займається літературою и пише репортажі. Персональний сайт Роберто Савіано
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/world/2008/10/16/211214.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.