Re: цензії

28.11.2023|Юлія Сільчук, філолог, поетеса, літературний критик
Епоха як камінь спотикання
22.11.2023|Віктор Вербич
Благословення вистражданою любов’ю
22.11.2023|Галина Максимів, Прикарпаття
Ця книга – славень життю
19.11.2023|Михайло Жайворон
Жіноча поезія на війні
18.11.2023|Інна Ковальчук
Інтеграли непоборності
15.11.2023|Ігор Чорний
На секретній службі Її Величності
05.11.2023|Ярослав Поліщук
Щирість божевільного року
02.11.2023|Тетяна Дігай, Тернопіль
Всі жанри добрі, крім нудного
01.11.2023|Надія Мориквас
Мій танець спійманої рибини
Писане серцем

Видавничі новинки

Клариса Пінкола Естес. «Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах»
Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко. «Розумію тебе! Як виховувати дітей без крайнощів»
Пауло Манчіні, Лука де Леоне. «Святий Миколай вирушає на відпочинок»
Дитяча книга | Буквоїд
Пауло Манчіні, Лука де Леоне. «Святий Миколай вирушає в космос»
Дитяча книга | Буквоїд
Вернер фон Гейденстам. «Проща святої Бірґітти»
Проза | Буквоїд
Сергій Троян. "Грані війни: мережевий щоденник історика"
Книги | Буквоїд
Алла Киридон, Сергій Троян. “Українська пастка для російського Левіафана”
Книги | Буквоїд
Микола Дорошко. “Геноцидні війни Леніна – Сталіна – Путіна в Україні”
Книги | Буквоїд
Людмила Тарнашинська. «Україна в огні». Війна 2022 крізь призму Довженка: 100 днів протиСТОяння
Книги | Буквоїд
Збірка репортажів Мартіна Поллака та Крістофа Рансмаєра з’явиться в українському перекладі
Книги | Буквоїд
Головна\Події\Фестивалі

Події

12.09.2023|12:38|Буквоїд

KyivBookFest зібрав понад 800000 гривень на друк професійних книг для військових

З 8 по 10 вересня у ТЦ «Gorodok Gallery» та Pochayna Event Hall відбулась нова книжкова подія – KyivBookFest.

 

Упродовж трьох днів фестиваль відвідали понад 25000 людей, які допомогли зібрати 810034 гривень для друку статутів та посібників для ЗСУ. Серед відвідувачів майже 5500 побували на галузевому форумі (локації з подіями), потрапити на який можна було за донейт. Найбільший благодійний внесок у розмірі 7000 гривень зробила відвідувачка на аукціоні під час виступу гурту «Фіолет» за книгу Андрія Кокотюхи «Довга комендантська година» з автографом Кирила Буданова.

Найбільша кількість глядачів була на зустрічах з Максом Кідруком, Юрієм Гудименком, Данилом Яневським, Володимиром В´ятровичем та Сергієм Руденком, братами Капрановими, Марією Матіос, Василем Шклярем, а також під час спільної презентації Віктора Морозова та Івана Малковича. Професійна частина фестивалю зібрала усіх дотичних до книжкової сфери представників: видавців, книгарень, бібліотекарів та державу. За словами організаторів, ТОПовими подіями KyivBookFest також стали події з військовими та війну. Без уваги не лишились й музичні виступи Олександра Положинського й гуртів «Фіолет» та «OT VINTA», які кожного дня закривали програму фестивалю.

Команда фестивалю встигла опитати понад 60% видавців, які взяли участь у події. 98% опитаних відповіли, що задоволені участю та вважають фестиваль успішним. Майже 50% повідомили, що кількість відвідувачів перевищила їхні очікування, а 45% – що вони розраховували на відвідуваність, близьку до фактичної. За інформацією 90% видавців торгівля компенсувала їхні витрати на фестиваль. З них у 30% дохід покрив усі витрати, а ще у 60% зафіксоване позитивне сальдо. 75% видавців поставили організаційній частині фестивалю оцінку «відмінно». 100% видавництв, які надали відповіді, планують брати участь у наступному KyivBookFest.

Відвідувачі залишили тисячі згадок у соціальних медіа, схвально оцінивши фестиваль. Частина гостей звернула увагу на незначні організаційні незручності. Організатори прислухаються до думки читачів та обіцяють все врахувати під час наступних заходів.

Частина видавців-учасників вже поділилась назвами книжок, які найбільше купували під час KyivBookFest. Більше ТОПів можна знайти на сторінках видавництв. Чудова нагода поповнити свій книжковий запас цікавими книгами

ТОПовими найменуваннями «Нашого Формату» на фестивалі стали «Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети», «Моссад. Найвидатніші операції ізраїльської розвідки», «Плем´я. Про повернення з війни і належність до спільноти», «Друзі, коханки і велика халепа» та «Поля битв. Боротьба за захист вільного світу. У ТОПі «Лабораторії»: «За Переком є земля», «По той бік чарівної палички», «Дзвінка», «Дофамінове покоління» та «Поговорімо про Ізраїль». Найбільше у «КСД» купували «Вечірка на Гелловін/Привиди у Венеції», «Хімія смерті. Перше розслідування», «Довбуш. Гідність або забуття», «Історія для дорослих» та «Таємна історія». У видавництва «Vivat» – «Я перетворююсь… Щоденник окупації. Вибрані вірші», «Рівновага», «Невеличка драма», «Архіви КГБ. Невигадані історії» та «Кафе на краю світу». Для «Фабули» найбільше продажів зібрали «Бій за Київ», «Довга комендантська година», «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну», «Війна чорної діри» та «Ніхто не скаже “Прощавай!“». На стенадх «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» відвідувачів найбільше зацікавили  книги «Мами», «Анна Ярославна», «Динамо Хаків», «Бунт проти імперії» та «Короткий курс історії України». У «ArtHuss» – «Критичне мислення», «Сховане мистецтво», «Графічний дизайн з українським обличчям», «Подорож письменника» та «WORKFLOW». А у «Фоліо»: «Історії та війни», «За що воює Україна? Відомі історії нашої держави», «Бандера. Портрет на тлі епохи. Перша спроба наукової біографії», «Тигролови» та «Сад Гетсиманський».

Фото Вікторії Руденко

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери