Події

06.02.2009|11:27|Буквоїд

Помер фантаст Юрій Пєтухов

Пішов із життя російський фантаст та публіцист Юрій Пєтухов. Загальний тираж його творів, які виходили у власному видавництві «Метагалактика», складає 16,5 млн. екземплярів.

Пєтухов народився 1951 року у Москві. Проходив військову службу у радянських військах в Угорщині, працював у оборонних НДІ, а 1983 року випустив свою першу книгу – «Через дві весни».

Успіх до Пєтухова прийшов у 90-х роках – його пенталогія «Зоряна помста», про космодесантника Івана, вийшла друком у 1990–1995 роках. Крім того, популярними були і інші романи письменника - «Бойня», «Сатанинське Зілля» та ін.

Пєтухов був також відомий своєю радикальною політичною позицією і нетрадиційними поглядами на історію. Він розробив власні концепції «Третьої та Четвертої світових війн», «суспільства споживання, побудованого у Росії» та «теорії Надеволюційного розвитку».

2007 року Перовський суд Москви визнав книги Пєтухова «Четверта Світова» та  «Геноцид» екстремістськими  і такими, що підлягають знищенню. Письменник оскаржив це прецедентне для Росії рішення у вищому суді.

Джерело: Openspace.ruкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери