
Re: цензії
- 13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаЗвичайний читач, який став незвичайним поетом
- 12.06.2025|Ігор Зіньчук«Європейський міст» для України
- 07.06.2025|Ігор ЧорнийСни під час пандемії
- 03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськКаміння не мовчить: контур герменевтики
- 26.05.2025|Ігор ЗіньчукПрагнення волі
- 26.05.2025|Інна КовальчукДорога з присмаком війни
- 23.05.2025|Ніна БернадськаГолос ніжності та криці
- 23.05.2025|Людмила Таран, письменницяВитривалість і віру маємо плекати в собі
- 15.05.2025|Ігор ЧорнийПірнути в добу романтизму
- 14.05.2025|Валентина Семеняк, письменницяМіцний сплав зримої краси строф
Видавничі новинки
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
- Тетяна Трощинська. «Любов не минає. Щоденник мами, що втратила сина»Проза | Буквоїд
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
Події
У США обрали 75 найкращих обкладинок 2018-го року
Авторитетний американський онлайн-журналlithub.com оприлюднив список найкращих обкладинок року.
Авторитетний американський онлайн-журналlithub.com оприлюднив список найкращих обкладинок року. Про це повідомляється на сайті видання.
Список із 75-ти обкладинок створили на основі відповідей, які дали 27 книжкових дизайнерів. Найбільше позитивних відгуків отримали два видання (12 голосів): «Cherry» Ніко Волкера (дизайн Джанет Хансен) та «The Pisces» Меліси Бродер (дизайн Рейчел Вайлі). Другою найкращою обкладинкою (6 голосів) стала робота Джона Галла до видання «The Hole» Жозе Ревуелтаса.
Також були відзначені Calypso Девіда Седаріса ( дизайн Петера Мндельсанда) та Lucia Berlin, Evening in Paradise Лучії Берлін (дизайн На Кім – рекордсмен за кількістю книжок, присутніх у цьому списку – 8 видань).
Видавництвом, книжки якого найчастіше трапляється у списку, стало New Directions (11 книжок). Друге місце за цим показником посів видавничий дім FSG (10 книжок).
Ознайомитися з повним списком можна за цим посиланням.
Як відомо, Андрій Лесів та Романа Романишин, що представляють дизайн-студію «Аґрафка», здобули для «Видавництва Старого Лева» дві відзнаки на конкурсі ілюстрації Nami Concours у Південній Кореї.
Інформація: Читомо
Додаткові матеріали
- Емігранти з України створили одну із найбільших книгарень у світі
- Укрпошта відтепер доставлятиме книги за каталогом безкоштовно
- Аудіокниги українською вже доступні у онлайн-бібліотеці
- Міста Сходу України отримали книги про математику від ЛакіБукс
- «ЛітАкцент року» оголосив результати другого тижня голосувань
Коментарі
Останні події
- 16.06.2025|23:44Під час «Книжкового двіжу» в Луцьку зібрали 267 892 гривень на FPV-дрони
- 16.06.2025|16:24«Основи» видадуть повну версію знаменитого інтерв’ю Сьюзен Зонтаґ для журналу Rolling Stone
- 12.06.2025|12:16«Видавництво Старого Лева» презентує фентезі від Володимира Аренєва «Музиканти. Четвертий дарунок»
- 07.06.2025|14:54Артем Чех анонсував нову книжку "Гра у перевдягання": ніжні роздуми про війну та біль
- 06.06.2025|19:48У США побачила світ поетична антологія «Sunflowers Rising»: Peace Poems Anthology: by Poets for Peace»
- 03.06.2025|12:21У серпні у Львові вперше відбудеться триденний книжковий BestsellerFest
- 03.06.2025|07:14Меридіан Запоріжжя та Меридіан Харків: наприкінці червня відбудуться дві масштабні літературні події за участі провідних українських авторів та авторок Вхідні
- 03.06.2025|07:10Найпопулярніші книжки для дітей на «Книжковому Арсеналі»: що почитати дітям
- 03.06.2025|06:51Фільм Мстислава Чернова «2000 метрів до Андріївки» покажуть на кінофестивалі Docudays UA
- 03.06.2025|06:50Дух Тесли у Києві