Re: цензії

28.04.2025|Ігор Зіньчук
Заборонене кохання
24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій
«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мови
Джерела мови російського тоталітаризму
18.04.2025|Ігор Зіньчук
Роман про бібліотеку, як джерело знань
18.04.2025|Валентина Семеняк, письменниця
За кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
12.04.2025|Андрій Содомора
І ритмів суголосся, й ран...
06.04.2025|Валентина Семеняк
Читаю «Фрактали» і… приміряю до себе
05.04.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
«Ненаситність» Віткація
30.03.2025|Ігор Чорний
Лікарі й шарлатани
Пісня завдовжки у чотири сотні сторінок
Головна\Події\Премії

Події

13.11.2019|18:57|Сергій Квітницький

Інна і Тетяна Чабан – лауреати премії ім. Миколи Гоголя

Відомі українські співачки Інна й Тетяна Чабан стали тепер лауреатами Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя «Тріумф» – за значну творчу діяльність

Почесну нагороду вручив Сергій Дзюба, редактор газети «Чернігівщина: новини і оголошення», президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка нині об’єднує письменників, перекладачів і науковців із 55 держав.

«Дует авторської пісні Інна та Тетяна Чабан – це гордість Чернігівщини і України, яскраві творчі особистості, – наголосив Сергій Дзюба. – Природа щедро наділила їх вродою, розумом і талантом. Тож на кожному виступі Інни і Тані – завжди аншлаги. Ми зачаровані їхнім неповторним співом, любов’ю, ніжністю, добротою, глибоким патріотизмом і шляхетністю. У проникливих піснях прекрасних українок – душа нашого народу. І недаремно легендарний наш поет, автор популярних пісень Андрій Демиденко назвав їх справжніми народними артистками України. Адже сьогодні сестри Інна та Тетяна Чабан –  безперечно, візитівка Придесення».

 Нагородження відбувалося урочисто – на святкуванні ювілею творчого дуету. Причому на таку вишукану імпрезу завітали і близькі люди Інни і Тані (вразила їхня чудова матуся, котра виглядає значно молодшою на свої літа), їх кохані чоловіки – генеральний директор обласної лікарні Андрій Жиденко (ведучий цього свята) і знаний лікар-офтальмолог Ігор Лютницький (він теж красиво співає, грає на гітарі, пише вірші та пісні); зібралися поети, народні майстри, музиканти, перекладачі, гумористи, художники, мистецтвознавці, науковці та журналісти з Клубу творчої інтелігенції «Оберіг – Чернігів», який свого часу створила і десятки років очолювала Алла Матюшенко, котра теж прийшла привітати чарівних ювілярок.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

24.04.2025|19:16
Ееро Балк – лауреат премії Drahomán Prize за 2024 рік
24.04.2025|18:51
Гостини у Германа Гессе з українськомовним двотомником поезії нобелівського лауреата
21.04.2025|21:30
“Матуся – домівка” — книжка, яка транслює послання любові, що має отримати кожна дитина
18.04.2025|12:57
Під час обстрілу Харкова була пошкоджена книгарня «КнигоЛенд»
14.04.2025|10:25
Помер Маріо Варгас Льоса
12.04.2025|09:00
IBBY оголосила Почесний список найкращих дитячих книжок 2025 року у категорії «IBBY: колекція книжок для молодих людей з інвалідностями»
06.04.2025|20:35
Збагнути «незбагненну незбагнеж»
05.04.2025|10:06
Юлія Чернінька презентує свій новий роман «Називай мене Клас Баєр»
05.04.2025|10:01
Чверть століття в літературі: Богдана Романцова розкаже в Луцьку про книги, що фіксують наш час
05.04.2025|09:56
Вистава «Ірод» за п’єсою Олександра Гавроша поєднала новаторство і традицію


Партнери