Головна\Події\Презентації

Події

19.10.2020|16:31|Буквоїд

Світ побачить український переклад книги “Пригоди Чиполіно”, здійснений з мови оригіналу

Новий український переклад книги «Пригоди Чиполіно» виконано безпосередньо з італійського оригіналу та позбавлено застарілих ідеологічних виправлень. Це видання створено видавництвом BookChef спеціально до 100-річчя автора — славетного казкаря Джанні Родарі.

Щорічно в рамках тижня італійської мови, що припадає на третій тиждень жовтня і відбувається під високим патронатом Президента Італійської Республіки, дипломатичні представництва Італії в усьому світі проводять численні заходи, присвячені поширенню італійської мови.

В Україні пошановувачі італійської мови та культури також традиційно чекають третього тижня жовтня, адже, окрім Посольства Італії та Італійського інституту культури в Україні, багато українських культурних установ також зосереджують свої проекти, пов´язані з Італією, навколо Тижня італійської мови, аби відзначити разом з усім світом це свято любові до однієї з найбільш милозвучних мов.

Одним із таких проектів став вихід у видавництві BookChef українською книги “Пригоди Чиполіно”, переклад якої зроблено з італійської мови. Цього року Тиждень італійської мови у світі проходитиме з 19 по 25 жовтня.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери