Буквоїд

Світ побачить український переклад книги “Пригоди Чиполіно”, здійснений з мови оригіналу

19.10.20 16:31 / Буквоїд
Новий український переклад книги «Пригоди Чиполіно» виконано безпосередньо з італійського оригіналу та позбавлено застарілих ідеологічних виправлень. Це видання створено видавництвом BookChef спеціально до 100-річчя автора — славетного казкаря Джанні Родарі.
Щорічно в рамках тижня італійської мови, що припадає на третій тиждень жовтня і відбувається під високим патронатом Президента Італійської Республіки, дипломатичні представництва Італії в усьому світі проводять численні заходи, присвячені поширенню італійської мови. В Україні пошановувачі італійської мови та культури також традиційно чекають третього тижня жовтня, адже, окрім Посольства Італії та Італійського інституту культури в Україні, багато українських культурних установ також зосереджують свої проекти, пов´язані з Італією, навколо Тижня італійської мови, аби відзначити разом з усім світом це свято любові до однієї з найбільш милозвучних мов. Одним із таких проектів став вихід у видавництві BookChef українською книги “Пригоди Чиполіно”, переклад якої зроблено з італійської мови. Цього року Тиждень італійської мови у світі проходитиме з 19 по 25 жовтня.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2020/10/19/163135.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.