Головна\Події\Презентації

Події

19.06.2020|06:30|Буквоїд

У видавництві Yakaboo Publishing виходить книжка Любомира Остапіва "Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансового успішних дітей"

19 червня у видавництві Yakaboo Publishing виходить книжка фінансиста Любомира Остапіва "Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансового успішних дітей".

Коли  розпочинати розмовляти з дітьми про гроші? Як краще видавати їм кишенькові? Як пояснити, що таке сімейний бюджет? Скільки і куди потрібно відкладати для якісної освіти? Як виховати свою дитину фінансово грамотною?

У цій книжці зібрано:
- практичні поради – головне з досвіду провідних західних фахівців, а також із десятків статей щодо фінансової грамотності;
-  адаптовані ігрові вправи та історії, які можуть використовувати батьки;

- огляд семінарів, курсів, книжок, мультиків, фільмів, історій на тему дитячих фінансів і підприємництва;
- розмови з українськими батьками різного достатку, яких об’єдна
в позитивний досвід у вихованні власних дітей і готовність ним поділитись. 

Про автора: 

Любомир Остапів
 – фінансист, засновник соціального проекту фінансової грамотності українців "Сімейний Бюджет". Партнер сервісу планування фінансового життя iPlan.ua. Автор книжки "Любов та бюджет", яка стала бестселером у сегменті фінансової літератури. Перша книга Любомира Home Finance for Couples видана англійською мовою на Amazon у 2013 році і була відзначена кількома міжнародними нагородами. коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери