Буквоїд

У видавництві Yakaboo Publishing виходить книжка Любомира Остапіва "Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансового успішних дітей"

19.06.20 06:30 / Буквоїд
19 червня у видавництві Yakaboo Publishing виходить книжка фінансиста Любомира Остапіва "Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансового успішних дітей".
Коли  розпочинати розмовляти з дітьми про гроші? Як краще видавати їм кишенькові? Як пояснити, що таке сімейний бюджет? Скільки і куди потрібно відкладати для якісної освіти? Як виховати свою дитину фінансово грамотною? У цій книжці зібрано:
- практичні поради – головне з досвіду провідних західних фахівців, а також із десятків статей щодо фінансової грамотності;
-  адаптовані ігрові вправи та історії, які можуть використовувати батьки;
- огляд семінарів, курсів, книжок, мультиків, фільмів, історій на тему дитячих фінансів і підприємництва;
- розмови з українськими батьками різного достатку, яких об’єднав позитивний досвід у вихованні власних дітей і готовність ним поділитись.  Про автора: 

Любомир Остапів – фінансист, засновник соціального проекту фінансової грамотності українців "Сімейний Бюджет". Партнер сервісу планування фінансового життя iPlan.ua. Автор книжки "Любов та бюджет", яка стала бестселером у сегменті фінансової літератури. Перша книга Любомира Home Finance for Couples видана англійською мовою на Amazon у 2013 році і була відзначена кількома міжнародними нагородами. 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2020/06/19/063019.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.