Головна\Події\Презентації

Події

01.02.2019|14:48|Буквоїд

6 лютого відбудеться презентація книжки «Єнотик Бо та повітряна куля»

Запрошуємо всіх шанувальників пригод та єнотиків на першу презентацію книжки «Єнотик Бо та повітряна куля» від письменниці Ірини Лазуткіної.

Запрошуємо всіх шанувальників пригод та єнотиків на першу презентацію книжки «Єнотик Бо та повітряна куля» від письменниці Ірини Лазуткіної. 6 лютого, у середу, в київській книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Прорізна, 10) авторка розповість про те, як її захоплення польотами на повітряних кулях переросло у натхненну історію для дітей. Модеруватиме зустріч - поет Дмитро Лазуткін. Початок о 19:00.

«Навчання у школі пілотів – це шалений драйв, щоразу неповторні враження та пригоди, якими хочеться поділитися. Саме там, серед безлічі повітряних куль, що збираються в небо, починалася історія про єнотика Бо. А зараз маленький повітроплавець із великою мрією вже готовий розповісти найцікавіше про дружбу на землі та під хмарами. Приходьте слухати!», - розповідає авторка.

«Єнотик Бо та повітряна куля» – це історія для дітей про те, що дуже важливо мати свою мрію та йти до її реалізації. Головний герой книжки – Єнотик Бо мріяв навчитися літати на повітряній кулі. Та спершу він намалював свою мрію. Велетенську повітряну кулю, якою він керує сам, а з його наплічника визирає кротик Ом. Чи встигнуть друзі повернутися до початку «Монгольф’єрії», чи пробачить єнотикові вчитель Ас, чи вдасться Бо подарувати рожеву хмаринку подрузі Аї? Читайте про захопливі пригоди повітроплавців і дізнаєтеся про все.

Ірина Лазуткіна – журналістка, дитяча письменниця. Закінчила Київський національний університет ім. Грінченка. Навчалася у школі пілотів Київського повітроплавного товариства та була членкинею льотного екіпажу на Чемпіонаті України з повітроплавання. Працювала кореспонденткою на телебаченні і головною редакторкою часопису «Я - повітроплавець». Учасниця поетичних фестивалів «Трипільське коло», «Йогансен fest», «Terra poeticа», «Київські лаври». Фіналістка літературного конкурсу «Dictum». Лауреатка гран-прі фестивалю буктрейлерів «Book fashion» за найкращий сценарій.

Інформація: Видавництво Старого ЛеваДодаткові матеріали

31.01.2019|10:59|Події
Meridian Czernowitz видає роман про історію однієї подружньої зради
30.01.2019|12:32|Події
Хороші хлопці фінішують у Києві
28.01.2019|14:57|Події
Презентація нової книги Алли Рогашко "Сни з колодязя" у Рівному
27.01.2019|14:50|Події
Презентація роману «Міф та божевілля» про Євромайдан у Львові
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери