Головна\Події\Презентації

Події

30.01.2019|12:32|Буквоїд

Хороші хлопці фінішують у Києві

У неділю, 3 лютого, в арт-кафе «Х.Л.А.М.» Любомир Серняк та KDNP святкують вихід нової книжки «Хороші хлопці фінішують першими» та вчиняють ламповий кач. Трохи музики, трохи поезії і багато крутих емоцій. Вхід вільний.

Тандем поета Любомир Серняк та музиканта, дизайнера Назара Гайдучика (KDNP) сформувався під час праці на нивах видавничого бізнесу України. Назар створює обкладинки до книг «Видавництва Старого Лева» та лекції на тему сучасного кнжкового дизайну, а Любомир цього разу подбав про наповнення ;). У арт-кафе «Х.Л.А.М.» вони презентують нову збірку віршів Любомира  — «Хороші хлопці фінішують першими».
Поезія, яку почують і відчують на собі глядачі, як рух крізь життя: нерівномірний, інколи рваний, інколи заповільнений, такий, при якому встигаєш роздивитися візерунки на черевиках сусідки й надихатися хмарами. А часом нічого не встигаєш, бо дихання обривається, і тільки образи кружляють перед очима — п’янкі, колючі, надто впізнавані або ж надто екзотичні для кожної конкретної голови. Тому «фінішувати» тут — мета (само?)іронічна, значно важливіше втрапити у потрібний ритм. Адже ця збірка — це швидше про рух угору, рух росту.


коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

13.07.2025|09:20
У Лип´янці вшанували пам’ять поета-шістдесятника Миколи Томенка та вручили його іменну премію
11.07.2025|10:28
Оголошено конкурс на літературну премію імені Богдана-Ігоря Антонича “Привітання життя”
10.07.2025|23:18
«Не народжені для війни»: у Києві презентують нову книжку Артема Чапая
08.07.2025|18:17
Нова Facebook-група "Люблю читати українське" запрошує поціновувачів вітчизняної літератури
01.07.2025|21:38
Артур Дронь анонсував вихід нової книги "Гемінґвей нічого не знає": збірка свідчень про війну та життя
01.07.2025|18:02
Сергію Жадану присуджено австрійську державну премію з європейської літератури
01.07.2025|08:53
"Дикий Захід" Павла Казаріна тепер польською: Автор дякує за "довге життя" книги, що виявилась пророчою
01.07.2025|08:37
«Родовід» перевидає «З країни рижу та опію» Софії Яблонської
01.07.2025|08:14
Мартин Якуб презентував у Житомирі психологічний детектив "Гріх на душу"
01.07.2025|06:34
ТОП-10 книг ВСЛ за червень 2025 року


Партнери