Головна\Події\Презентації

Події

28.11.2018|18:09|Буквоїд

У Києві презентували книгу «Застосування сили проти України і міжнародне право»

В Укрінформі презентовано книгу про агресію Росії проти України «The Use of Force against Ukraine and International Law» («Застосування сили проти України і міжнародне право»), надруковану міжнародним видавництвом Springer у вересні цього року.

В Укрінформі презентовано книгу  про агресію Росії проти України «The Use of Force against Ukraine and International Law» («Застосування сили проти України і міжнародне право»), надруковану міжнародним видавництвом Springer у вересні цього року.

На презентації були присутні редактор книги, юрист-міжнародник і голова Конгресу українців Естонії Євген Цибуленко та заступник голови Конгресу українців Естонії Віра Коник, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У книзі подано експертні думки про застосування права під час війни і післявоєнне право з проекцією на нинішню збройну агресію Росії проти України.

Книга написана командою міжнародних юристів з Європи, Азії, Африки та Карибського басейну. Вона вимальовує транснаціональні перспективи щодо цієї агресії та пропонує уроки, які інші держави могли б узяти з неї.

У презентованому виданні проаналізовано воєнні дії на території України з 2014 року.

Книга буде цікавою, насамперед, працівникам міжнародного права, які працюють у національних міністерствах: оборони, юстиції та закордонних справ, а також у парламентах, корисною юристам міжнародних організацій, а також національним та міжнародним суддям, які займаються питаннями міжнародного публічного права, міжнародного гуманітарного права та кримінальної справи. 

Редактором книги є також, окрім професора права на юридичному факультеті Таллінського технологічного університету в Таллінні (Естонія) Євгена Цибуленка, асистент кафедри міжнародного і кримінального права на юридичному факультеті Університету ім. Кімзепу в Алмати (Казахстан) Сергій Саяпін. 

Springer є міжнародною видавничою компанією, що видає книги, електронні книги, і рецензовані журнали на наукову, технологічну і медичну тематику, а також розміщає у себе велику кількість наукових баз даних.

Інформація: Укрінформ



Додаткові матеріали

28.11.2018|15:40|Події
У Києві відбулась презентація серії книжок "Кримськотатарська проза українською"
27.11.2018|09:12|Події
Володимир Панченко презентує свою книгу «Повість про Миколу Зерова»
27.11.2018|14:36|Події
Читання книжок допомагає долати депресію
26.11.2018|18:00|Події
У Києві покажуть виставу за п’єсою Шекспіра напередодні Нового року
25.11.2018|15:30|Події
На Буковині відкрили Музей космосу ім. Каденюка
24.11.2018|17:33|Події
7 грудня відбудеться прем’єра вистави за п’єсою Олега Сенцова
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
21.05.2026|13:04
«Межі причетності» та митці з 7 країн: фестиваль «Фронтера» оголосив фокусну тему
21.05.2026|13:01
Ігор Павлюк видав у США книгу-сповідь про війну та людську душу
19.05.2026|17:27
Оголошено програму XIV «Книжкового Арсеналу»: понад 240 подій та 150 учасників
19.05.2026|17:21
Гарячий хіт BookTok українською: видавництво READBERRY анонсувало вихід спортроманів Беки Мак
19.05.2026|17:19
Чех, Павлюк, Дронь: 7-9 серпня на BestsellerFest у Львові приїдуть найкращі письменники України
18.05.2026|13:25
Анна Багряна. "Лист додому"


Партнери