Головна\Події\Презентації

Події

28.05.2014|18:22|Буквоїд

«Видавництво Старого Лева» видало легендарні «Карти» Александри і Даніеля Мізелінських з мапою України

Художній атлас польських авторів Александри та Даніеля Мізелінських «Карти» став світовим хітом одразу після свого виходу у 2012 році.

Його видавали і перевидавали кілька десятків країн. Проте у книзі серед 50 великих карт 42 країн з 6 континентів досі не було… карти України. «Видавництво Старого Лева» не лише видало «Карти» українською мовою, а й виправив цю очевидну геополітичну несправедливість і спеціально для українського видання замовив у авторів карту України. 

- Мізелінські спеціально для українського видання намалювали карту нашої держави, - наголошує головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. -  У контексті нинішніх політичних подій важливо, що на цій карті є і Крим. З палацом кримських ханів, з Херсонесом Таврійським, з найдовшою тролейбусною лінією у світі. Так-от, ні зараз, ні в майбутньому ми не маємо планів перемальовувати цю карту. І, до речі, тепер поляки пропонують «Карти» видавцям усіх інших країн з мапою України. Я гадаю, що ці «Карти» стануть причиною суперечок між дітьми і дорослими за право їх розглядати. Бо від них важко відірватися. Це дуже цікава і напрочуд корисна книга, яка має бути в кожної дитини, бо вона не лише дає уявлення про місце своєї країни на мапі світу, географію, культуру  і звичаї різних народів, але й пробуджує цікавість до мандрів.

 «Карти» - книга одночасно пізнавальна та захоплююча. На відміну від звичайного атласу світу, вона знайомить дітей з усім найважливішим, що потрібно знати про різні країни, через низку символів, притаманні їм. Міста, національні герої, страви, тварини, споруди – все, що відображає сутність країни, подано через цікаво намальовані малюнки. Розглядати кожну сторінку можна нескінченно - в маленьких фігурках і деталях уміщається ціла держава з її історією, географічними особливостями, архітектурою та культурою. Ця книга запрошує у захоплюючу навколосвітню подорож. Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста майя в Мексиці. В Англії зіграєте в крикет, в Індії займетеся йогою, а в Китаї дізнаєтеся про теракотову армію. Австралія здивує вас качкодзьобом, Фінляндія – полярною ніччю, Мадагаскар – гігантським баобабом. Книга відкриє перед вами найцікавіші місця світу і України.

 

 

 

 

 

 

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери