Головна\Події\Презентації

Події

24.09.2009|12:02|Буквоїд

ПОЕЗО-СИНТЕЗ на ГОГОЛЬFESTі

25 вересня, у п’ятницю, о 17.00, в рамках Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFESTу в «Мистецькому Арсеналі» (вул. І. Мазепи, 30) відбудеться ПОЕЗО-СИНТЕЗ — поетична акція у двох частинах.

1.    Поезо-синтез наживо: поетично-відео-аудіо перформенсза участі провідних молодих поетів Києва в оригінальному – розробленомуспеціально для акції – відео та аудіо-супроводі. Поезія, попри те що є сильноюі вражаючою сама собою – іще більше увиразнюється з допомогою відео- та аудіосупроводу, так що настрій, створений на акції, є калейдоскопічним: оскільки кожен із поетів демонструє відмінну від інших за настроєм програму, якій відповідає і сукупність синтетичних елементів дійства. Мішанини не утворюється,попри те, що символічний напір на глядача порівнюваний з душем Шарко. 


2.    Відеопоезія: показ найкращих зразків української відеопоезії, створених останнім часом. Для України жанр відеопоезії порівняноновий, проте – він стрімко розвивається. На акції буде представлено ряд відеопоетичних робіт українських авторів, у формі авторських відео-трактувань поезії сучасних українських поетів: від мікрофільмів до анімації.

Організатори акції:  Богдан-Олег Горобчук, Вано Крюґер, Павло Коробчук.

 

На фото: Богдан-Олег Горобчук

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери