Re: цензії

13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста
05.01.2022|Валентина Семеняк
У лабораторії матриці Слова Володимира Кравчука
Селфі з містом
03.01.2022|Наталія Ребрик, Ужгород
Вертеп від Світлани Бреславської
31.12.2021|Валентина Семеняк, письменниця
Шість дуетів - шість світлоносних всесвітів
28.12.2021|Роксолана Жаркова, літературознавиця
«А я тебе в душу поклала і ношу, як хрестик натільний»: сакральні мотиви у поезії Ірини Фотуйми
Дриґом чи шкереберть? – 5 книг з незвичними сюжетами
Головна\Події\Презентації

Події

08.11.2008|21:44|Буквоїд

Лузіна, Кокотюха, Роздобудько і кіно

Лада Лузіна, Андрій Кокотюха та Ірен Роздобудько презентували на «МЕДВІНі» фільми, зняті компаніями компаніями Fresh Production UA, FILM.UAі Star Media за їхніми творами.

Ірен Роздобудько представила фільми «Ґудзик» (режисер Володимир Науменко) та «Таємничий острів» (Володимир Тихий). Перша стрічка наприкінці жовтня здобула нагороду за найкращий сценарій у категорії «Телевізійний фільм/Драма» на XIII Міжнародному телевізійному фестивалі в Баре (Чорногорія). А «Таємничий острів», який знімався як телевізійний фільм, було переведено на плівку і він незабаром вийде на широкий екран. У обох фільмах у епізодах знімалася сама Ірен Роздобудько, одначе відзняте увійшло лише до «Ґудзика», де письменниця грає невелику роль світської дами. «Насправді я хочу знімати кіно сама. Думаю, у мене це б вийшло, якщо б був другий режисер, який би допоміг мені. Хоча я можу знімати кіно й без чиєїсь допомоги», - заявила Ірен.  

Хотіла колись стати режисером і Лада Лузіна. Однак поки що, каже письменниця, це так і залишається мрією. Хоча, за її словами, на відміну від фільму «Комплекс принца» вона брала активну участь у підготовці стрічки «Маша і море» (режисери Олександр Даруга та Олександр Богданенко). Сценарій до нього написала сама Лада. «Головну героїню – Ольгу Красько, відому за фільмом «Турецький гамбіт», обрала також я. Єдине чим я залишилася незадоволена – костюмами. Художником був немолодий гетеросексуал, його смак дуже  помітно на екрані. Відтепер у моєму контракті навіть записано  обов’язкову умову: художник повинен бути не старше сорока років». Лада Лузіна каже, що хоче екранізувати роман «Киевские ведьми»: «Це має бути «Ночной дозор» в київському варіанті».  

Прем’єра фільму «Легенда про Безголового» (режисер Олександр Стеколенко), знятого за однойменною книгою Андрія Кокотюхи, вже відбулася наприкінці жовтня на телеканалі «Інтер». Як каже сам письменник, він залишився цілком задоволений цією роботою. «Моє завдання – придумати сюжет. Книжки і фільм – два різних твори. Над книжкою працюю я, над фільмом – продюсер і режисер. Тому я спокійно ставлюся до результатів екранізації мої творів», - каже Кокотюха. Зараз зйомки ще одного фільму за однойменним твором автора - «Темна вода» тимчасові заморожені, а «Повзе змія» ще монтується.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери