Головна\Події\Зустрічі

Події

05.12.2019|13:52|Буквоїд

Львів’ян запрошують на ETNO Fashion Show, де збиратимуть кошти на реабілітаційний центр для поранених воїнів

16 грудня у Львові, в нічному клубі «Малевич», відбудеться благодійний вечір ETNO Fashion Show за участю українських дизайнерів. Зокрема, своюколекцію покаже відома дизайнерка Олена Даць - під супровід етногурту «Курбаси». Родзинкою вечора буде концерт гурту «Цвіт Кульбаби». Початок – о 19:00.

TNO Fashion Show - благодійний захід, який організовано спільно із Rotary Club Lviv International. Зібрані від продажу квитків кошти будуть скеровані на закупівлю обладнання для реабілітаційного центру для українських воїнів, які постраждали під час російсько-української війни.

Такий реабілітаційний центр буде працювати за аналогом американського реабілітаційного центру Next Step. В Україні завдяки Фонду Revived Soldiers UkrAINe, який функціонує у США, від літа цього року уже діє перший такий центр - в місті Ірпені, що під Києвом. А тепер Rotary Club Lviv International спільно з Українською Греко-Католицькою Церквою та реабілітаційним центром Next Step UkrAINe (м. Ірпінь) працюють над тим, аби уже в квітні 2020-го року відкрити такий центр у Львові.

Кожен небайдужий може долучитися до доброї справи – відвідати ETNO Fashion Show 16 грудня у «Малевичі» і зробити свій внесок у такий потрібний Україні та українським захисникам проект реалізації ще одного реабілітаційного центру Next Step.

Вартість квитків – 300 і 400 грн. 

Квитки можна придбати на місці події або онлайн:

https://gastroli.ua/tickets/etno-fashion-show-16-12/buy
 


коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

13.05.2026|21:50
90-річний ювілей Івана Марчука і феномен його книжкової спадщини
09.05.2026|08:18
У просторі PEN Ukraine відбудеться презентація книжки “Кому вони потрібні?” Петра Яценка
08.05.2026|20:15
Роман «Простак» Марі-Од Мюрай виходить в Україні: старт передпродажу
08.05.2026|20:11
Велике поповнення бібліотек: 122,5 тисячі нових книжок поїдуть до читачів
05.05.2026|10:21
Чинник досконалості мови (Розгорнута анотація)
03.05.2026|06:51
«Подвиги Геракла: Стратегія перемоги у міжнародних відносинах»: вийшла друком книжка українського дипломата Данила Лубківського
03.05.2026|06:49
У перекладі польською мовою вийшов роман Володимира Даниленка «Клітка для вивільги»
30.04.2026|09:22
Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
29.04.2026|10:20
До Луцька завітає автор книжок-бестселерів Володимир Станчишин
28.04.2026|10:53
«Вавилон. Точка перетину»: в Києві відкриється фотовиставка акторів та військових Антона Прасоленка і Ярослава Савченка


Партнери