Буквоїд

Львів’ян запрошують на ETNO Fashion Show, де збиратимуть кошти на реабілітаційний центр для поранених воїнів

05.12.19 13:52 / Буквоїд
16 грудня у Львові, в нічному клубі «Малевич», відбудеться благодійний вечір ETNO Fashion Show за участю українських дизайнерів. Зокрема, своюколекцію покаже відома дизайнерка Олена Даць - під супровід етногурту «Курбаси». Родзинкою вечора буде концерт гурту «Цвіт Кульбаби». Початок – о 19:00.
TNO Fashion Show - благодійний захід, який організовано спільно із Rotary Club Lviv International. Зібрані від продажу квитків кошти будуть скеровані на закупівлю обладнання для реабілітаційного центру для українських воїнів, які постраждали під час російсько-української війни. Такий реабілітаційний центр буде працювати за аналогом американського реабілітаційного центру Next Step. В Україні завдяки Фонду Revived Soldiers UkrAINe, який функціонує у США, від літа цього року уже діє перший такий центр - в місті Ірпені, що під Києвом. А тепер Rotary Club Lviv International спільно з Українською Греко-Католицькою Церквою та реабілітаційним центром Next Step UkrAINe (м. Ірпінь) працюють над тим, аби уже в квітні 2020-го року відкрити такий центр у Львові. Кожен небайдужий може долучитися до доброї справи – відвідати ETNO Fashion Show 16 грудня у «Малевичі» і зробити свій внесок у такий потрібний Україні та українським захисникам проект реалізації ще одного реабілітаційного центру Next Step. Вартість квитків – 300 і 400 грн.  Квитки можна придбати на місці події або онлайн: https://gastroli.ua/tickets/etno-fashion-show-16-12/buy  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/meetings/2019/12/05/135219.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.