Головна\Події\Зустрічі

Події

04.02.2009|17:03|Буквоїд

Чому в Донецьку бояться Василя Стуса?

5 лютого о 10.00 в інформагентстві УКРІНФОРМ відбудеться прес-конференція на тему: «Чому донецька влада боїться Василя Стуса?», ініційована теперішніми та колишніми студентами Донецького національного університету.

Під час заходу буде проаналізовано перебіг Громадянської ініціативи з присвоєння Донецькому національному університету імені Василя Стуса. А також обговорюватимуться й найгостріші питання:  

·  Що має проти великого українського письменника Василя Стуса Донецька облрада та облдержадміністрація?

·  Чому адміністрація університету, яка ставила пам’ятник та меморіальну дошку своєму найвидатнішому випускнику відтепер категорично проти присвоєння його імені Донецькому національному університету?  

Учасники прес-конференції планують також черговий раз звернутись до Президента України та українського Уряду належним чином відреагувати на політизацію цього питання та здійснення тиску представниками донецької влади на керівництво та викладачів університету. 

У прес-конференції візьмуть участь: координатор ініціативної групи з присвоєння Донецькому національному університету імені Василя Стуса, випускник Станіслав Федорчук, активістка ініціативної групи, студентка ДОНУ Валерія Дубова, письменник й син Василя Стуса Дмитро Стус, а також письменник й видавець, співкоординатор проекту «Інша література» Сергій Пантюккоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери