Буквоїд

Чому в Донецьку бояться Василя Стуса?

04.02.09 17:03 / Буквоїд
5 лютого о 10.00 в інформагентстві УКРІНФОРМ відбудеться прес-конференція на тему: «Чому донецька влада боїться Василя Стуса?», ініційована теперішніми та колишніми студентами Донецького національного університету.
Під час заходу буде проаналізовано перебіг Громадянської ініціативи з присвоєння Донецькому національному університету імені Василя Стуса. А також обговорюватимуться й найгостріші питання:   ·  Що має проти великого українського письменника Василя Стуса Донецька облрада та облдержадміністрація? ·  Чому адміністрація університету, яка ставила пам’ятник та меморіальну дошку своєму найвидатнішому випускнику відтепер категорично проти присвоєння його імені Донецькому національному університету?   Учасники прес-конференції планують також черговий раз звернутись до Президента України та українського Уряду належним чином відреагувати на політизацію цього питання та здійснення тиску представниками донецької влади на керівництво та викладачів університету.  У прес-конференції візьмуть участь: координатор ініціативної групи з присвоєння Донецькому національному університету імені Василя Стуса, випускник Станіслав Федорчук, активістка ініціативної групи, студентка ДОНУ Валерія Дубова, письменник й син Василя Стуса Дмитро Стус, а також письменник й видавець, співкоординатор проекту «Інша література» Сергій Пантюк. 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/meetings/2009/02/04/170323.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.