Події

14.08.2020|11:15|Буквоїд

Cуд у справі «Медведчук проти Кіпіані та видавництва Vivat» перенесли на 18 вересня

Судове засідання у справі за позовом Віктора Медведчука проти Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat через книгу «Справа Василя Стуса» перенесли на 18 вересня.

Як повідомила директор з маркетингу видавництва Vivat Катерина Аврамчук, засідання відбудеться у дарницькому районному суді Києва о 10:00. На ньому розглянуть останній том доказів і проведуть судові дебати.

«Останнє на сьогодні, що представили наші адвокати - це спогади старшого брата Віктора Медведчука, який згадував дитинство і те, як їх бабуся постійно називала батька Медведчука поліцаєм. І не тільки це згадував. Суд триває, а ми, врешті-решт, колись переможемо! Зустрінемось 18 вересня!», - написала на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, книга Кіпіані "Справа Василя Стуса" вийшла у травні 2019 року. У ній зібрані ключові документи з колишнього архіву КДБ, які пояснюють, як і за що насправді судили Стуса.

Влітку 2019 року Медведчук заявив, що подав позов з метою заборонити книжку Кіпіані про Стуса, бо та містить "висловлювання, які не відповідають дійсності". Сам журналіст назвав позов тиском на свободу слова.

Читайте також: Громадські діячі вимагають справедливого суду у справі «Медведчук проти Кіпіані та видавництва Vivat»

 

 

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери