Re: цензії

26.01.2022|Юлія Баір
Міжгалактична поетична мандрівка
24.01.2022|Ігор Зіньчук
Оберіг пам`яті у слові
21.01.2022|Сергій Ковалевський
Руді Мартін і його детектив Маттеус
21.01.2022|Надія Гаврилюк
Пташиним криком полечу
20.01.2022|Роксолана Жаркова, літературознавиця
Голосами з далеких доріг: французький роман про Україну
18.01.2022|Ніна Головченко
Пам‘яті Вікторії Рутковської
13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста

Літературний дайджест

03.09.2010|18:47|Високий замок

Вишневський говоритиме про бестселери, Кнотц – про «Секс, якого не знаєте»

Не за горами старт 17-ого Форуму видавців, який з 16 до 19 вересня перетворить Львів на літературну Мекку.

Озброївшись гаслом «Час читати!», місто заполонять не лише видавництва і книжки, а й сотні письменників з усіх куточків України та багатьох країн світу.

Зірковим гостем Форуму стане один із найпопулярніших сучасних письменників Польщі, автор бестселера «Самотність у мережі» Януш Леон Вишневський (на фото). Закріпить почесні позиції польської делегації у Львові прозаїк, журналіст, редактор відділу культури «Ґазети Виборчої» Кшиштоф Варга, книжка якого «Гуляш із Турула» цьогоріч вийшла українською мовою. Завітає на Форум і непересічний гість – священик Ордену братів менших капуцинів Ксаверій Кнотц, автор книг «Подружній акт. Шанс зустрічі з Богом і подружньою половинкою», «Секс, якого не знаєте. Для подружжів, які люблять Бога», «Не бійтеся сексу. Кохай і роби, що хочеш». У вересні вийде друком його нова книжка – «Секс є Божий, або Католицька еротика». З Німеччини приїде прозаїк і перекладачка Терезія Мора, а з США – Адріан Сливоцький, один з найвідоміших українців у світі бізнесу, автор світових бестселерів «Міграція цінності» та The Upside («Прорив»). У «літературну делегацію» з Росії увійдуть письменники Лєонід Юзефовіч, Лєв Рубінштейн, соціолог Боріс Дубін, співвласник консорціуму «Альфа-Груп» Міхаіл Фрідман. Загалом Міжнародний літературний фестиваль, який відбувається в рамках Форуму, збере понад 300 прозаїків і поетів з 24 країн світу.  Фестиваль розширить свою географію за рахунок гостей із Азербайджану, Афганістану, Данії, Румунії, Сінгапуру та Фінляндії.

Традиційно Форум збере навколо себе авторів з усієї України. Приїдуть і Оксана Забужко, Тарас Прохасько, Юрій Андрухович, Віктор Неборак, Сергій Жадан, Петро Мідянка, Любко Дереш, Олександр «Фоззі» Сидоренко, Олександр Ірванець, Олександр Бойченко, Люко Дашвар, Галина Петросаняк, Світлана Поваляєва, Лариса Денисенко, Світлана Пиркало, Дзвінка і Богдана Матіяш...

Потужною буде і музична складова фестивалю книг – на Форум видавців завітають легендарна російська рок-група «АукцЫон», а також українські гурти «ДахаБраха», «Перкалаба», Тарас Чубай...

Оксана Зьобро

На фото: письменник Януш  Вишневськийкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери