Re: цензії
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
- 23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУРимована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
- 23.04.2026|Ігор ЗіньчукПізнати глибше, щоб відновити цілісність
- 16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, ЛьвівДух щемливого чекання
- 16.04.2026|Олексій СтельмахМайбутнє приходить зненацька
- 15.04.2026|Михайло Жайворон«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
- 15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель УкраїниМандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
- 11.04.2026|Богдан СмолякТутешні час і люди
- 11.04.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДо себе приходимо з рідними
- 09.04.2026|Анастасія БорисюкСонце заходить, та не згасає
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Новини
Борис Крамер. «Пастка на полоза»
Роман відзначений спеціальним дипломом міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».
До слідчого прокуратури Артема Нагорняка пізно вночі прибігає директору універмагу Микола Осовський і повідомляє, що за ним стежать невідомі. Роздратований слідчий не вірить йому. Хто в маленькому містечку може стежити за відомим бізнесменом? Наступного дня він приходить в універмаг, щоб детальніше розпитати Колю Осу, хто за ним може стежити. Як виявилось, якихось бізнесових проблем він не має. Ото тільки телефонували невідомі, щоб він, як депутат міської ради, затримав приватизацію місцевого аеропорту. Поки слідчий розмірковує, як діяти, вночі Осовського вбивають у власному особняку. Камери відео спостереження показують, що в будинок увечері заходили дві жінки. Як виявилось, навідувались до нього закохана дочка начальника міліції полковника Ковтуна та прима Одеської опери Неоніла Дюжанова. Колеги убитого Юрій Лещинський та Андрій Сабанов, котрі напередодні пиячили з ним у ресторані, свідчать, що Микола кудись зірвався, бо до нього мала приїхати важлива персона. За свідченнями патологоанатома, жінки навідувались до убитого далеко до того часу, коли настала смерть від удушення. З мобільного жертви був видалений відеозапис.
Слідчий відвідує Неонілу Дюжанову в опері й виясняє, що вона справді приїжджала, але тільки з однією метою – відібрати у колишнього коханця відеозапис, що її компрометує. Він його не віддав. Вони посварились. Співачка запевняє, вискочила з особняка й поїхала в Одесу, до вбивства не має жодного відношення.
Тим часом убивають друга Осовського – Андрія Сабанова. Його запхали голим у холодильну камеру на ринку. На Сабанові була начеплена мережка акцій універмагу.
Борис Крамер. «Пастка на полоза». – Тернопіль: «Навчальна книга – Богдан». 2019. – 280 с.
Коментарі
Останні події
- 23.04.2026|09:27Французький джаз в «Книгарня «Є»
- 22.04.2026|09:51Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
- 22.04.2026|07:08«Архіпедагогіка»: у Києві презентують дослідження про фундаментальні коди західної освіти
- 17.04.2026|09:16Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
- 15.04.2026|18:40Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
- 15.04.2026|18:25В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
- 11.04.2026|09:11Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
- 11.04.2026|08:58Віктор Круглов у фіналі «EY Підприємець року 2026»
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
