Головна\Новини\Психологія/Філософія

Новини

21.02.2018|11:15|Буквоїд

Джозеф О´Конор, Ієн Макдермотт. «Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень»

Системне мислення впорядковує думки і вчить бачити закономірності в подіях.

Це вміння дає нам змогу підготуватися і навіть впливати на ці події. Практичні поради авторів змінять ваше світосприйняття і допоможуть прокладати шлях до успіху в будь-якій сфері життя —від фізичного здоров’я та сімейних стосунків до керування бізнесом і фінансовим становищем. Завдяки цій книжці ви навчитеся знаходити найефективніші методи розв’язання проблем і найкращі стратегії мислення.

ПРО АВТОРА

Джозеф О’Конор — консультант і практик із технік нейролінгвістичного програмування. Співзасновник і директор тренінгових та консалтингових компаній Lambent і ROI Coaching. Співзасновник Міжнародної спільноти коучів. Консультував такі компанії, як Citibank, British Airways, HP Invent, Petrobras. Автор сімнадцяти книжок про нейролінгвістичне програмування, комунікативні навички, системне мислення та особистісний розвиток.

Ієн Макдермотт — всесвітньо відомий лідер думок, фахівець з інноваційного лідерства, письменник. Засновник і директор International Teaching Seminars — провідної британської компанії у сфері навчання нейролінгвістичного програмування, коучингу та нейронаук.

Джозеф О´Конор, Ієн Макдермотт. Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень. К.: Наш Формат. 2018.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

Партнери