Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Новини\Психологія/Філософія

Новини

08.02.2017|16:55|Буквоїд

Роберт Саттон. «Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях»

Хто такі мудаки і що вони роблять на вашій роботі?

Як виявити мудака і поставити його на місце? Саттон наводить результати досліджень, які свідчать про те, що мудаки на робочу місці не просто принижують колег, негативно впливають на їхню самооцінку, а ще й приносять компанії фінансові збитки. Як запровадити правило «Мудакам тут не місце» у вашій компанії і як самому не перетворитися на покидька — просто і лаконічно розповість автор.

Книга Роберта Саттона — викладача Стендфордського університету — одразу після публікації увійшла в списки бестселерів за версією видань New York Times, Wall Street Journal, USA Today та Business Week.

Роберт Саттон — автор бестселерів-посібників із менеджменту, доктор наук в галузі організаційної психології, викладає управлінські дисципліни у Стенфордському університеті і Стенфордській бізнес-школі. Організовує семінари для менеджерів і керівників компаній по всьому світу. 2007 року журнал BusinessWeek зарахував його до десятки «зірок бізнес-шкіл», тобто людей, які впливають на формування сучасного ділового мислення.

Роберт Саттон. Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях / пер. з англ. Любові Пилаєвої. — К. : Наш Формат, 2016. — 176 с.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери