Головна\Новини\Фотоальбоми

Новини

19.01.2009|12:47|Буквоїд

«Східна проекція» випустила у світ ляльок Чорнобиля

Інформаційно-видавнича група «Східна проекція» випустила у світ фотоальбом «Ляльки Чорнобиля».

Фотоальбом містить 145 унікальних чорно-білих та кольорових світлин, відзнятих професійним київським фотохудожником Антоном Бородавкою упродовж кількох років у поселеннях, школах, дитсадках та піонерських таборах зони відчуження. 

За словами генерального директора ІВГ «Східна проекція» Максима Павленка, «автором ідеї альбому виступив відомий київський історик, письменник та журналіст Олександр Анісімов, який 15 років присвятив дослідженням наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС». 

«Тут кожна сторінка наповнена глибоким драматичним змістом – ви начебто потрапляєте в якийсь паралельний світ, обличчя, очі різноманітних ляльок створюють неповторну атмосферу, що притаманна тільки їм, можливо тому, що у кожної з них є власна трагічна історія», - відзначив Павленко. 

Фотоальбомом «Ляльки Чорнобиля» ІВГ «Східна проекція» започаткувала видавничу серію «Зона відчуження». Фото з альбому «Ляльки Чорнобиля»

Більш детальну інформацію з усіх питань можна отримати в ІВГ «Східна проекція», надіславши запит на адресу: publishing@ukr.net

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери