Головна\Новини\Дитяча книга

Новини

25.08.2019|13:18|Буквоїд

Моніка Пейткс. "Мія дорослішає. Що варто знати про дозрівання"

Мії дев´ять з половиною років, і вона саме входить у найбільш незвичайний період свого життя - дозрівання. Разом з героїнею та її подругами ми дізнаємося, які зміни відбуваються в тілі дівчинки, коли вона починає дорослішати. Груди? Топи? Ліфчики? Депіляція? Їжа? Сон? Місячні? Прокладки? Тампони? Педіатр-ендокринолог Моніка Пейтс відповідає на всі Міїні запитання.

«Дозрівання – дуже важливий час. З одного боку, ти стаєш самостійнішою, і батьки більше тобі дозволяють. Наприклад, я тепер маю власний ключ від квартири й часом залишаюся сама вдома. Якось я пішла в кіно із друзями. А ще я маю смартфон, і тепер записую всі свої “критичні дніˮ в мобільному додатку, який мені порадила Бет. Їх легко знайти в Інтернеті. З іншого боку, від нас більше вимагають, загадують гори домашніх завдань, але й предмети, і книжки, які ми читаємо, здаються цікавішими!»

Моніка Пейткс. Мія дорослішає. Що варто знати про дозрівання / Моніка Пейткс ; переклад з іспанської : Світлана Івченко ; Ілюстрації : Крістіна Лосантос. – Львів : Урбіно, 2019. – 40 с. коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери