Головна\Новини\Дитяча книга

Новини

04.04.2017|12:37|Буквоїд

Тетяна Стрижевська. «Файні тОвсті дівки, йо!»

Неймовірно красива і по-справжньому модна книжка для сучасних підлітків.

Це психологічна повість, в якій йдеться про справжність, людяність, зародження почуттів, про дружбу і характери, про вірність і чесність, навіть про випробування – словом, книжка, в героях якої впізнАють себе не лише дівчатка-підлітки, а й хлопці – незалежно від того, цікавляться вони модою чи ні.

Мілка й Зоряна — абсолютно сучасні дівчатка! Вони знають геть усе про моду і їхнє життя розписане за канонами провідних жіночих журналів. Та ось одного разу невблаганна доля на цілий місяць закидає їх до бабусі в далеке карпатське село. І тут гламурність мусить пройти випробування Справжністю! Що від неї залишиться на лоні справжньої природи, у спілкуванні зі справжніми людьми – та ще й тоді, коли у дівчаток уперше починають зароджуватися справжні почуття?

Навдивовижу тонка психологічна повість Тетяни Стрижевської «Файні товсті дівки, йо!» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких клю­човим є образ сучасного підлітка.

Тетяна Стрижевська. Файні товсті дівки, йо!: повість; ілюстрації Ольги Кузнецової. - Київ: Фонтан казок, 2017. - 192 с., іл. (Серія “Книжка про мене”).коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери