Головна\Новини\Дитяча книга

Новини

02.04.2017|09:27|Буквоїд

Олександр Гаврош. «Казки і казкарі»

«Казки і казкарі» (серія «Ім’я на обкладинці») – науково-популярне дослідження талановитого і різнопланового в своїх зацікавленнях та літературних можливостях автора – закарпатського письменника, журналіста, драматурга Олександра Гавроша - книжка про історію виникнення такого різновиду усної народної творчості, як казка, про збирання та дослідження казок, про транснаціональний характер фантастичних сюжетів, про особливості казкової мови.

Цікавими вкрапленнями в канву розповіді стали розділи «Штрихи до портрета», присвячені біографічним розвідкам життя та творчості братів Грімм, Ганса Християна Андерсена. Стислими та змістовними є сторінки про життя вітчизняних збирачів народної казки, фольклористів - Володимира Гнатюка, Петра Лінтура та закарпатського казкаря Андрія Калина.

Призначена для масового читача, книжка буде особливо корисною всім, хто працює з дитячими колективами та дитячою літературою – вчителям, вихователям, бібліотекарям, а також викладачам та студентам філологічних і педагогічних напрямів підготовки. 

Олександр Гаврош. Казки і казкарі / О. Гаврош. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2017. – 120 с. – (Серія «Ім’я на обкладинці». Випуск IV).коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери