Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Новини\Дитяча книга

Новини

03.02.2017|11:31|Буквоїд

Олеся Мамчич. «Тиранозавр Оленка» і Олена Горобець. «Горобці-молодці»

Неймовірно яскрава і весела книжка-перевертун з віршами для дітей: тут зібрані вірші відомої поетеси Олесі Мамчич і поетеси з Кропивницького Олени Горобець, для якої це дебют в дитячій літературі.

«Тиранозавр Оленка» – друга збірка для дітей однієї з найяскравіших сучасних молодих поетес Олесі Мамчич. Мама двох чудових дівчаток, вона не лише все знає про те, хто мешкає в будиночку із зірками, який найкращий подарунок для люстерка, які нозі йдуть у шкоду і в кого носи незрівнянної краси, – а ще й прописує все це неймовірно хвацько, грайливо, весело і в найкращих традиціях сучасної поетики.

Низка віршів із книжки включена до нової шкільної програми для вивчення в четвертому класі.

Це книжка-перевертун. Разом із нею Ви купуєте також книжку «Горобці-молодці» – дебют талановитої поетеси із Кропивницького Олени Горобець у літературі для дітей. Мама двох чудових хлопчиків, вона все знає про те, як скачати братика з інтернету, чи справді хлопці не люблять зайчиків і що може статися, коли бульку з жуйки видути аж надто велику. Її хвацькі і з добрим гумором написані, а іноді й наспівані вірші весело і грайливо проілюструвала відома художниця Світлана Сова.

Олеся Мамчич. Тиранозавр Оленка. Олена Горобець. Горобці-молодці: вірші для дітей; ілюстрації Світлани Сови. – Київ: Фонтан казок, 2017. – 48 с. (24+24) (Серія «Добрі вірші»)коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери