Re: цензії

19.08.2022|Михайло Жайворон
Мертві поети сраму не імуть
05.08.2022|Тетяна Дігай, Тернопіль
Енциклопедична трилогія про Чортків
05.08.2022|Валентина Семеняк, письменниця
Чому? Навіщо? За що?
Режисерка жовтого катарсису
31.07.2022|Людмила Даниленко
«Якщо на селище напали чужі…». Читайте «Чорний хліб» Фоззі
29.07.2022|Ярослав Мотика, скульптор, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка
Можна лише дивуватись, що є такі поети як Ігор Павлюк
20.07.2022|Василь Кузан
Час усвідомити
12.07.2022|Альона Радецька, Хмельницький
«Картка Марії» Олександра Козинця як можливість самопізнання
12.07.2022|Василь Кузан
Епоха Павлюка
21.06.2022|Марина Сушко
Шамани слова

Новини

29.07.2022|14:54|Буквоїд

«12 годин чоловіка», Ксенія Фукс

Сьогодні суспільство потребує героїв, та, з огляду на чорно-біле мислення, не розрізняє відтінки. Немає справжніх чоловіків, так само як немає несправжніх. Немає справжніх чи несправжніх героїв, натомість є справжні почуття, страхи, емоції, історії, кризи, бажання. Справжнім є життя, і, безперечно, справжньою є смерть.

12 чоловіків навздогін 12 жінкам поділяться з читачами своїми труднощами, життєвим досвідом, своїм гумором та недоречністю, зухвалістю і чуттєвістю, своїми принципами та своєю щирістю.

«Видавництво 21» анонсує вихід нової книги Ксенії Фукс – «12 годин чоловіка». Крім того, до 31 липня у читачів є унікальна можливість замовити неймовірну книжку за акційною ціною в 255 гривень, замість 300посилання на книгу.

Ця книга відкрито та без прикрас розповідає про різні, частіше табуйовані суспільством, проблеми сучасного чоловіка - адиктивна поведінка, психіатричні скарги, виклики ювенального права, сексуальна ідентифікація та, звісно, російсько-українсько війна та чорно-біле мислення суспільства в її умовах.

Як зазначає сама Ксенія Фукс, що "коли я задумувала «12 сезонів жінки», я одразу планувала написати й «чоловічу» версію книжки. Хоча це, звісно, два окремих твори, все ж раджу прочитати їх разом. Тому що коли я говорю про сучасний фемінізм, то завжди наголошую, що мені йдеться про права та проблеми не тільки жінок, але й чоловіків також, чи людей загалом. Проте писати узагальнюючи я якраз не хотіла – ми можемо боротися за рівноправність, але маємо зважати на те, що чоловіки та жінки абсолютно різні, і це є неймовірно прекрасним! І саме тому емоційний підтекст у цій книжці теж різниться від свого «жіночого» попередника. Тому що ми по-різному побудовані, ми по-різному реагуємо на обставини і світ також сприймає нас по-різному. А якби це було навпаки, навряд чи історія створила б стільки неймовірних сюжетів про стосунки між людьми."

 

 

 

 

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери