Новини

22.01.2021|11:25|Буквоїд

Книжка, в якій Глава УГКЦ відповідає на запитання молоді

Чому в нас переповнені храми, але процвітає корупція і лицемірство? Чому не досить бути просто доброю і чесною людиною, а обов’язково треба ходити до церкви? Чи відповідає євангельським ідеалам розкішне життя деяких священників? Чи планує Церква переглянути свої погляди щодо дошлюбної чистоти? Що буде після того, як ми помремо? Ці та багато інших безпосередніх і прямих запитань ставить молодь Главі УГКЦ у книжці «Блаженніший Святослав відповідає на запитання молоді», яка нещодавно вийшла у видавництві «Свічадо».

Очевидно, багато з поставлених у книжці питань цікавлять не тільки молодь? Яка запитує про  дуже важливі суспільні виклики і проблеми. Зокрема про небезпеку коронавірусної інфекції та політику. «Сподіваюся, переживши цю пандемію в умовах глобального людства, ми станемо трошки дорослішими  і відповідальнішими за себе та за свого ближнього. Наука буває безсила перед вірусами. Але зупинити їх може людська відповідальність”, - говорить у книжці Блаженніший Святослав.

А як же Церква? Яка роль її інституцій сьогодні? І чи можна її назвати святою, якщо в її історії є ганебні сторінки? Це наступний блок гострих запитань до Глави УГКЦ. Молодь також запитує про статки священників: чому одні мають гарні машини, будинки, а інші ледь виживають? Блаженніший Святослав каже, що «священник залежний від того, чи його паства є велика, чи маленька, чи жертовна, чи, можливо, вона не дуже багато жертвує, щоби помогти йому утриматися. Очевидно, якщо священник має забагато, то це означає, що він повинен поділитися зі своїм ближнім, зокрема зі своїм співбратом».

Одна з частин книжки присвячена питанням про секс, дошлюбну чистоту, шлюб і розлучення, гомосексуальні стосунки. «Чи можна бути геєм та християнином водночас?» - запитують молоді люди. Блаженніший відповідає: «Бути християнином – означає бути готовим до змін, рухатися за Христом дорогою до святості. І та святість є відкритою ДЛЯ ВСІХ, хто наважиться бути християнином сьогодні».

Варто зауважити, що формат книжки «Блаженніший Святослав відповідає на запитання молоді» не передбачає глибокого висвітлення тієї чи іншої проблеми чи питання, але дає певні орієнтири.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

04.03.2021|10:09
У Національному музеї літератури України письменники відзначили своє професійне свято
03.03.2021|14:01
Оголосили лонглист претендентів на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка
02.03.2021|15:25
В український прокат виходить реставрація кіношедевра «Любовний настрій» Вонга Карвая
02.03.2021|15:18
Донбас, війна та мовне питання в романі Олени Стяжкіної «Смерть лева Сесіла мала сенс»
01.03.2021|10:44
Андрія Куркова переобрали президентом Українського ПЕН
01.03.2021|09:10
Tabakov представив новий сингл
01.03.2021|09:06
«ROMEO & JULIET». Реновація
25.02.2021|20:20
Зеленський: поезія Лесі Українки імпонує мені насамперед тому, що кожен з творів має декілька глибин прочитання
25.02.2021|20:18
У мережу безкоштовно виклали повне зібрання творів Лесі Українки
25.02.2021|18:29
Фантастична анімаційна стрічка «Віктор_Робот» вийде в український прокат в червні цього року


Партнери