Новини

28.01.2020|10:33|Буквоїд

Ким є Дональд Трамп насправді? Унікальна інформація про президента США

Новинка Yakaboo Publishing — “*Страх. Трамп у Білому домі*”. Автор книги — журналіст Боб Вудворд, відомий за розслідуванням Вотерґейтського скандалу.

 

Стежите за новинами довкола імпічменту Трампа? Читайте про події та причини, які призвели до цього! Ця книга розкриє шокуючі подробиці з Овального кабінету. Хто працює в оточенні чинного президента США? Якою є його поведінка, звички, стиль роботи та стосунки з сім’єю? Автор провів сотні годин інтерв’ю, читав нотатки із зустрічей та персональних щоденників, щоб з’ясувати не відомі досі факти:

▪ Підлеглі Трампа часом “викрадають” деякі документи та листи з його столу, щоб перешкодити невдалим та імпульсивним рішенням. Зазвичай Трамп забуває про термінові справи, якщо йому про це ніхто не нагадує.

▪ Команда національної безпеки Трампа була вражена рівнем його необізнаності у світових процесах. Після одного із засідань тодішній міністр оборони Джим Меттіс сказав близьким колегам, що президент діє “як школярик” і має приблизно таке саме уявлення про управління державою.

▪ За перші півроку президентства Трамп не з’являвся на роботі раніше одинадцятої ранку. Він проводив перед телевізором по шість-вісім годин на день і відстежував усі згадки про себе.

▪ Наближені до Трампа особи намагалися переконати його поменше використовувати Twitter. Однак це не дало результату. Якось Трамп наказав роздрукувати свої останні твіти, які набрали більше 200 тисяч вподобань. Трамп ретельно аналізував їх, щоб виявити спільні теми в найпопулярніших з них.

▪ Трамп звертає увагу більше уваги на зовнішній вигляд, ніж на компетенцію. Він не затвердив генерала-лейтенанта сухопутних військ на посаді радника з питань нацбезпеки, бо той одягається “як продавець із пивнички”. А іншого кандидата, колишнього представника в ООН, відхилив через надто великі і кошлаті вуса.


коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

- фільми в кінотеатрах України

Партнери