Новини

19.07.2019|11:47|Буквоїд

Ілона Буц-Мироненко. «Магістралі»

Тисячі людей в Україні чекають на донорську нирку. Тричі на тиждень по три години вони підключені до апарату «штучна нирка», завдяки якому живі.

Магістралі — прозорі трубки, якими їхня кров рухається до діалізатора. Книга вміщує історії молодих українців, які, потрапивши на гемодіаліз, втратили можливість повноцінно навчатися, працювати і подорожувати. Як це: щодня обирати між жменею черешень та ложкою картоплі? Чому в Україні попри сучасні операційні й кваліфікованих фахівців не налаштована система трупної трансплантації?

Це дійсно дискусійна тема, оповита міфами і криміналом. Запитання «Чи згодні ви, щоб ваші органи пересадили комусь після вашої смерті?» здатне викликати ажіотаж, а при словах «презумпція згоди» люди думають, що хірург у лікарні поріже їх на органи.

Книга для широкого кола читачів, усіх, хто цікавиться, як влаштоване людське тіло. Якщо ви не раз відчували на собі реалії державних українських лікарень, якщо віддалено чули про трансплантацію, але не маєте більш конкретних знань, то ця книжка для вас і знайти ви її можете в інтернет-магазині Andronum.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери