Re: цензії

Процес становлення праведників миру: перша п’єса Лариси Мончак
Волинська сага про війну, любов і свободу
19.06.2026|Павло Пантелеєнко, педагог, філолог
Повернення до першоджерел крізь магію літа
19.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Обережно там, де стрибають Мерседеси!
Це воює вона. За нашу і вашу свободу
12.06.2026|Дана Пінчевська, мистецтвознавець
Путівник мистецькими жанрами: «Живопис...» Катерини Липи
10.06.2026|Ігор Зіньчук
Як знайти шлях до успіху компанії?
05.06.2026|Ганна Клименко-Синьоок
Перетин - Перехід - Присутність: Містичні лабіринти прозопису Алли Рогашко
04.06.2026|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Карпатського національного університету імені Василя Стефаника
«Українська ластівка» в культурно-історичному вимірі та міждисциплінарній інтерпретації Лідії Ковалець
31.05.2026|Надія Позняк
Вивільнення пам´яті

Новини

29.09.2011|16:42|Буквоїд

Нік Дейвіс. «Новини пласкої землі»

Книга подає аналіз сучасного стану британської та світової журналістики, викриває бюрократизм та корумпованість у системі ЗМІ. Автор розповідає про спекуляції репортерів та замовчування правди, на прикладах розглядає гучні справи світового значення та новини, які перекручували кореспонденти. Читач має нагоду не тільки дізнатися про тонкощі журналістських розслідувань, але й стати свідком журналістських злочинів.

Нік Дейвіс працював журналістом протягом 30 років. За цей час автор набув і чималий досвід, і зв´язки, що допомогли йому провести дослідження. До розслідування залучив фахівців Школи журналістики Кардіфського університету та небайдужих журналістів-початківців.

Нік Дейвіс. Новини пласкої землі. К.: Темпора, 2011. - 548 с. 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери