Новини

06.04.2010|19:46|Буквоїд

Ольга Сумська. «Готуємо разом»

Видавництво «Ранок» разом із Ольгою Сумською випустило першу книгу із нової серії «Разом з зірками» - сучасну кулінарну енциклопедію «Готуємо разом з Ольгою Сумською», у якій авторка розповідає таємниці своєї кулінарної майстерності.

На кожній сторінці цієї книги читач знайде безліч чудових та смачних страв на різний смак: від звичайних основних блюд на кожний день до святкових рідкісних та «сумськівських» страв, які відрізняються своєю оригінальністю та незвичайністю.

«Ця книга не могла не вийти! Накопичена інформація, гора рецептів, що зберігаються з дитинства, просилася на папір. – розповідає Ольга. – Я сподіваюсь, що мій читач обов’язково знайде тут для себе багато чого до вподоби!». 

Основна особливість цієї книги – це ентузіазм, любов та творчий підхід авторки. Перегортаючи сторінки, читач майже опиняється разом з Ольгою, заряджаючись її вогнем та енергією! Як говорить Ольга: «Погодьтесь, який солодкий ні з чим не зрівняний стогін чоловіка, який апетитно уплітає обід, що приготовлений саме Вашими руками!».  

Книжка зручно поділена на 8 розділів, кожний з яких вміщує в собі багато різноманітних рецептів, а також детальних описів процесу приготування деяких з них. Читач порине у світ салатів, перших, м’ясних, рибних, овочевих страв, навчиться робити вареники від Ольги Сумської, готувати молочно-яєчні страви, а також дізнається и самостійно зможе приготувати найсмачнішу випічку.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери