Re: цензії

Залишатись живим
29.01.2025|Ігор Зіньчук
Прийняти себе, аби стати сильнішою
27.01.2025|Марія Назар, м.Тернопіль
Ключик до трансформації сердець
Моя калинова сопілка...
23.01.2025|Ігор Чорний
Жертва не винна
20.01.2025|Олександра Салій
Пароль: Маньо
16.01.2025|Ігор Чорний
Бориславу не до сміху
09.01.2025|Богдан Смоляк
Подвижництво, задокументоване серцем
07.01.2025|Тетяна Качак, м. Івано-Франківськ
Володимир Полєк – жива енциклопедія
03.01.2025|Віктор Вербич
Обітниця Олександра Ковча: «Любити, вірити, чекати»

Новини

06.12.2009|12:30|Буквоїд

Андрей Макаревич, Марк Гарбер. «Чоловічі напої, чи Цікава наркологія-2»

Ця книга – своєрідне дослідження того, що дає найбільше задоволення під час застілля – приблизно між другою і третьою чаркою, як зазначив Андрій Макаревич.

Ні одне пристойне застілля не обходиться без гарного вина, чи горілки, або віскі ... Це може бути будь-який напій, починаючи від текіли і завершуючи самогоном. Головне, щоб була компанія.

У житті кожної людини є безліч цікавих історій, пов´язаних із застіллями. Саме такими історіями в цій книзі ділиться Андрій Макаревич.
Іронічні коментарі відомого психіатра і нарколога Марка Гарбера розглядають «процес випивання» з різних точок зору: соціальної, культурної, творчої, психологічної.

Андрей Макаревич,Марк Гарбер. Мужские напитки, или Занимательная наркология-2. М.: Эксмо, 2009. – 256 с.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери